Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Kaźmierczak: Spodziewaliśmy się siódmego miejsca

Wojciech Kaźmierczak: Spodziewaliśmy się siódmego miejsca

- Spodziewaliśmy się jeszcze przed rozgrywkami, że stać nas na siódmą pozycję. Zdawaliśmy sobie sprawę, że ten cel możemy osiągnąć - mówił po zwycięstwie z ekipą Jadaru środkowy Płomienia, Wojciech Kaźmierczak.

Piotr Lipiński (rozgrywający Jadaru Radom): – Wydaje mi się, że nie graliśmy dzisiaj zagrywką. Oni grali krótką i nie mogliśmy w ogóle powstrzymać ich w ataku. Nie zagrywaliśmy mocno i daliśmy się odrzucić od siatki.

Bartosz Gawryszewski (środkowy Jadaru Radom):- Ciężko teraz mówić, czego nam zabrakło, drużyna z Sosnowca w dniu dzisiejszym okazała się lepsza w tych spotkaniach. Ciężko jest się podnieść po tylu porażkach z rzędu, ciężko to nam naprawdę przyszło. Jedynym plusem, jest to co nawet spiker podkreślił, że Radom ma nadal PLS i w przyszłym sezonie, z nowymi nadziejami, zobaczymy co będzie. Cały sezon Jadaru to były wzloty i upadki .Wszyscy chyba jeszcze pamiętają tą wygraną z Bełchatowem, z Olsztynem, bardzo równą rywalizację z Częstochową, gdzie tam naprawdę niuanse decydowały, same końcówki, no i mecze przegrane, które powinnyśmy wygrać spokojnie. Podkreślam to jeszcze raz, Radom ma nadal PLS, tak więc zobaczymy, co tu się będzie za rok działo. Nie wiadomo z czego wynikają te wahania formy. Jesteśmy młodym zespołem, trzech zawodników szóstce ma dwadzieścia trzy, dwadzieścia lat, także może trochę to przez tą młodość. Ciężko to ocenić i nie mi to oceniać przede wszystkim.Wojciech Kaźmierczak (środkowy Płomienia Sosnowiec): – Spodziewaliśmy się siódmego miejsca przed sezonem. Wiedzieliśmy, że możemy to osiągnąć, tylko utrzymanie pozwoliło nam zająć to miejsce. Graliśmy ambitnie, graliśmy do końca walką, determinacją. Pokazaliśmy to, na co nas stać i jeszcze raz się udało to, co mieliśmy założone , nie tylko utrzymanie. Chcieliśmy powalczyć o troszeczkę wyższe cele, wiadomo, że nie jakieś czwarte, szóste miejsce, tylko żeby uciec z tego ósmego miejsca, jeżeli by się udało do tych play-offów wejść.

Marcin Grygiel (atakujący Płomienia Sosnowiec): – Przyjechaliśmy zdecydowanie wygrać, zakończyć ten ciężki, długi sezon. Utrzymaliśmy się w lidze i myślę, że miejsce siódme to jest jakieś pocieszenie. Siódme miejsce to siódme miejsce, ale ważne było żeby wygrać, zakończyć ten trudny sezon i odpocząć. Ten sezon był dla nas różny, z jednej strony były kontuzje, ale jest utrzymanie. Udało się poskładać drużynę do kupy no i wynik jaki jest, widać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved