Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > W Wodzisławiu Śląskim siatkarze Air Teamu ponownie najlepsi

W Wodzisławiu Śląskim siatkarze Air Teamu ponownie najlepsi

13 kwietnia w Gimnazjum nr 3 w Wodzisławiu Śl. odbyły się ostatnie zawody Wodzisławskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Mistrzem ligi WLSA zostali obrońcy tytułu, siatkarze Air Teamu. Srebro dla zespołu Marko, zaś brąz zdobyli Budowlani.

Mecz o trzecie miejsce rozegrany został między drużynami Budowlanych i Geomostu. Lepsi w tych rozgrywkach okazali się być Budowlani, którzy pokonali rywali 3:1. Około południa przyszedł czas na najważniejszy mecz sezonu 2007/2008. Po przeciwnych stronach siatki stanęły drużyny Air Team i Marko. Wyśmienita gra zespołów była dowodem na to, że spotkanie okazało się być godne finału rozgrywek.

Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Po czterosetowym pojedynku wygrali siatkarze Air Teamu. Obronili oni tytuł mistrza zdobyty w ubiegłym sezonie. Obserwatorzy ligi stwierdzili zgodnie ,że zespół Air Teamu tytuł mistrzowski zdobył całkowicie zasłużenie.Cały cykl zawodów charakteryzował się niesamowitą atmosferą na trybunach. Fani siatkówki udowodnili, że ofiarnością i chęcią dopingowania swoich faworytów nie odbiegają w niczym od kibiców piłki nożnej.

źródło: Gazeta Wodzisławska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved