Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Rusza karuzela transferowa

Rusza karuzela transferowa

Sezon w PLS dobiegł końca, pozostałe ligi również są już na finiszu. Dziś startuje więc oczekiwana niecierpliwie przez wszystkich kibiców Strefowa Karuzela Transferowa. Z pewnością wywoła ona emocje nie mniejsze niż same rozgrywki ligowe.

Już od kilku tygodni dostajemy listy z zapytaniem, czy karuzela transferowa ruszy, a jeśli tak, to kiedy. Musicie nas jednak zrozumieć, że czekaliśmy na zakończenie sezonu ligowego, mając na uwadze szacunek dla walczących o medale i utrzymanie zawodników. Nie chcieliśmy dopuścić, by podczas najważniejszych spotkań o miejsca już spekulowano, który zawodnik gdzie będzie grał w kolejnym sezonie.

Dziś umieszczamy w naszym serwisie karuzelę transferową Polskiej Ligi Siatkówki. Z biegiem czasu dodawać będziemy kolejne ligi – LSK, I ligę kobiet i mężczyzn, z zastrzeżeniem, że nie będą pojawiać się tam transfery drużyn wciąż walczących o awans lub utrzymanie.Podobnie jak w latach ubiegłych każdy z klubów ma przypisane trzy rubryki. W kolumnie Przychodzą umieszczać będziemy zawodników, którzy dogadali się już z klubem i podpisali, bądź są tuż przed podpisaniem kontraktu. W rubryce Odchodzą umieścimy wszystkich, którzy podpisali kontakt z innym klubem lub rozwiązali z dotychczasowym. Najwięcej kontrowersji wzbudza zawsze pozycja W kręgu zainteresowań. Tu będziemy umieszczali nie tylko zawodników, o których wiemy, że prowadzą rozmowy z klubem, ale także takich, których klub życzyłby sobie w swoich szeregach.

Kochani kibice, a przede wszystkim działacze. Nie przysyłajcie nam listów i nie dzwońcie z zapytaniem: „Skąd Wy to wiecie?” Pozostanie to naszą słodką tajemnicą. Wiemy przede wszystkim dlatego, że nie zdradzamy swoich źródeł. Odwiedzajcie nas codziennie – postaramy się aktualizować wszystkie dane na bieżąco.

Zobacz również:

Karuzela transferowa przed sezonem 2008/2009

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved