Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gacek: Czasem trzeba umieć przełknąć gorycz porażki

Piotr Gacek: Czasem trzeba umieć przełknąć gorycz porażki

- Bez wątpienia, teraz po wyczerpującym sezonie ligowym, każda chwila na złapanie oddechu jest dla nas cenna. Już w niedzielę jedziemy do Spały na badania lekarskie i rozpoczynamy granie w reprezentacji - mówi libero kadry, Piotr Gacek.

Wasza postawa w trzecim meczu finałowym MP znacznie odbiegała od tej, jaką prezentowaliście podczas dwóch poprzednich spotkań w Bełchatowie. Widać było, że tym razem solidnie przygotowaliście się do konfrontacji ze Skrą, uporządkowaliście swoją grę. Na jakich elementach skupiliście się najbardziej?

Piotr Gacek: – Mieliśmy chwilę odpoczynku, co pozwoliło nabrać nam na nowo sił i prowadzić wyrównaną walkę ze Skrą. Udało nam się stworzyć emocjonujące widowisko, szkoda tylko jednego – że nie zdołaliśmy wygrać. Mimo wszystko ten sezon Częstochowa może zaliczyć do naprawdę udanych i tym właśnie meczem chcieliśmy podziękować kibicom, którzy przez cały rok nam wiernie kibicowali, niezależnie od tego, czy graliśmy lepiej czy gorzej.Jakie słowa przed rozpoczęciem meczu w Częstochowie skierował do was trener Panas?

Trener pogratulował nam dobrej gry przez cały rok i życzył, żeby nasza rywalizacja ze Skrą nie zakończyła się na tym spotkaniu. Niestety stało się inaczej, ale cieszy mnie to, że po dwóch niechlubnych porażkach, byliśmy w stanie się podnieść i stanąć do wyrównanej walki z Bełchatowem.

* rozmawiała Natalia Starosta (reprezentacja.net)

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved