Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Żygadło: Jestem zawiedziony

Łukasz Żygadło: Jestem zawiedziony

- Nie wykorzystaliśmy olbrzymiej szansy, jestem zawiedziony – powiedział po drugim, przegranym meczu z Resovią Rzeszów, rozgrywający ZAKSY, Łukasz Żygadło. Dzięki zwycięstwu, rzeszowianie znowu będą grać w europejskich pucharach.

Zagraliśmy słabiej w polu zagrywki, a rywal dobrze ustawiał blok – przyznał po meczu Andrzej Kubacki, trener ZAKSY. – Dlatego nie mogliśmy wygrać i zrealizować celu jakim było dla nas piąte miejsce.

Coś się zacięło i musimy przełknąć gorzką pigułkę, a po wtorku byliśmy optymistami – oceniał Sławomir Szczygieł. – Wracamy w kiepskich nastrojach.Jestem mocno zdziwiony, że nie poradziliśmy sobie z grającą w eksperymentalnym składzie Resovią – przyznał Łukasz Żygadło. – Nie wykorzystaliśmy dużej szansy i jestem zawiedziony.

Przełomem był drugi set i kontuzja rozgrywającego Grzegorza Pilarza. – Po jego zejściu nasza gra załamała się – powiedział Kazimierz Pietrzyk. Nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie, jak to możliwe, że gra załamała się, skoro zastąpił go reprezentant kraju, pierwszy rozgrywający ZAKSY Łukasz Zygadło. Nie potrafił także wyjaśnić, jak to się stało, że ZAKSA przegrała, mimo że w składzie Resovii na przyjęciu grał środkowy Michał Kaczmarek! – Trzeba to jeszcze umieć wykorzystać, ja za chłopaków na boisko nie wejdę – uciął Pietrzyk.

źródło: gazeta.pl, Nowa Trybuna Opolska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved