Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > I Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy w Siatkówce Plażowej

I Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy w Siatkówce Plażowej

fot. archiwum

W czerwcu 2008 roku, na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, odbędzie się Puchar Świata w Siatkówce Plażowej. Wstępem do tej imprezy będzie inna - I Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy w Siatkówce Plażowej - Media Cup.

Te zawody odbędą się już niedługo, bo w dniach 3-4 maja.

Regulamin I Ogólnopolskiego Turnieju Dziennikarzy
w Siatkówce Plażowej – Media Cup
Stare Jabłonki 3-4 maja 2008 roku

§1Organizator: Hotel Anders w Starych Jabłonkach

§2

Termin i miejsce, 3-4 maja 2008 roku, plaża Hotelu Anders, 14-133 Stare Jabłonki, ul. Spacerowa 2

§3

W turnieju mogą startować zawodnicy/zawodniczki, którzy/które ukończyli 18 rok życia najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnieju.

§4

W turnieju biorą udział 3-osobowe zespoły, kobiet, mężczyzn oraz mikstów bez możliwości zmian składu w trakcie trwania turnieju (na boisku może przebywać dwóch (dwoje) zawodników).

§5

3-osobowe zespoły, tworzą przedstawiciele jednej redakcji. Wszyscy członkowie zespołu muszą być czynnymi pracownikami redakcji. W turnieju mogą brać udział pracownicy techniczni redakcji.

§6

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zespołów. Informacje o systemie rozgrywek organizator poda podczas odprawy technicznej w sobotę 3 maja o godzinie 9.30

§7

Mecze rozgrywane będą na 2 boiskach

§8

Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy w Siatkówce Plażowej Media Cup rozgrywany będzie według przepisów Polskiego Związku Piłki Siatkowej dla Siatkówki Plażowej.

§9

Organizator zapewnia jednolite stroje sportowe dla wszystkich drużyn, piłki do gry i rozgrzewki.

§10

Zawodnikom (dziennikarzom) uczestniczącym w turnieju organizator zapewnia pobyt i wyżywienie w Hotelu Anders*** od piątku 2.05 do niedzieli 4.05.2008 w miarę dostępnych miejsc.

§11

Osobom towarzyszącym zawodnikom (dziennikarzom) organizator zapewnia preferencyjne warunki pobytu w Hotelu Anders (nocleg+wyżywnienie – 100 zł/doba/osoba) od piątku 2.05 do niedzieli 4.05.2008

§12

Organizator przewiduje atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn (pakiety VIP na Puchar Świata w Siatkówce Plażowej oraz pakiety pobytowe w obiektach Grupy Anders – Hotel Zamek Ryn, Hotel Anders w Starych Jabłonkach, Osada Warmińska w Guzowym Piecu).

§13

Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 kwietnia 2008 roku drogą mailową pod adresem m.zarebski@andersgroup.pl

§14

Zgłoszenie musi zawierać: nazwę redakcji, listę zawodników/zawodniczek (imię i nazwisko, data urodzenia), wskazanie kapitana, kontakt mailowy i telefoniczny do kapitana, informacje dotyczące pobytu zgłoszonych zawodników i osób towarzyszących.

§15

Organizator nie przewiduje wpisowego od drużyny.

źródło: inf. własna, Radio Olsztyn

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, siatkówka amatorska, siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved