Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Stelian Moculescu podał 18-osobową kadrę

Stelian Moculescu podał 18-osobową kadrę

fot. archiwum

Trener reprezentacji Niemiec, Stelian Moculescu, powołał 18-osobową kadrę która niedługo zacznie przygotowywać się do turnieju kwalifikacyjnego w Dusseldorfie. Stanowi on dla Niemców ostatnią szansę na grę w turnieju olimpijskim w Pekinie.

Zgrupowanie kadry przed turniejem w Dusseldorfie rozpocznie się 26 kwietnia w Kienbaum, gdzie zawodnicy będą przygotowywać się pod względem wydolnościowym. Zaplanowane są towarzyskie spotkania przeciwko Chinom w Dessau (8.05) i Nordhausen (9.05).

 

Ponadto niemiecka reprezentacja zagra w Turnieju Czterech Narodów, który odbędzie się w Lipsku w dniach 11-13.05. W zawodach wezmą udział drużyny Chin, Czech i Stanów Zjednoczonych. Tuż przed samym turniejem w Dusseldorfie, 15 maja Niemcy rozegrają jeszcze jedno towarzyskie spotkanie przeciwko reprezentacji USA. Przed pierwszym meczem z Chinami trener Moculescu odeśle do domu 4 zawodników, z pozostałej czternastki na turniej kwalifikacyjny pojedzie 12 siatkarzy. 

"18" powołana przez trenera Moculescu:
Christian Pampel (VfB Friedrichshafen)Markus Steuerwald (VfB Friedrichshafen)Max Günthör (evivo Düren)Jan Umlauft (evivo Düren)Lukas Kampa (Moerser S.C.)Georg Grozer (Moerser S.C.)Ralph Bergmann (Moerser S.C.)Marcus Böhme (SCC Berlin)Jochen Schöps (Iskra Odintsovo)Marcus Popp (Montichiari)Stefan Hübner (Treviso)Robert Kromm (Perugia)Björn Andrae (Mlekpol Olsztyn)Frank Dehne (Mlekpol Olsztyn)Mark Siebeck (Ankara)Simon Tischer (Tessaloniki)Eugen Bakumowski (ZAK Kędzierzyn)
Norbert Walter (Roeselare)

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved