Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Wladimir Patkin: Wierzymy, że dacie sobie radę

Wladimir Patkin: Wierzymy, że dacie sobie radę

Dnia 11 kwietnia w Bydgoszczy odbyła się kolejna wizytacja delegacji CEV, w sprawie przygotowań Polski do Mistrzostw Europy 2009 w siatkówce kobiet. W sali konferencyjnej Hali "Łuczniczka", o godz. 15.30, odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli CEV, PZPS i miasta Bydgoszczy.

Wladimir Patkin: Jesteśmy zadowoleni z przygotowań, prawie wszystko jest już gotowe, obiekt jest nowoczesny i funkcjonalny. Wymagania Konferedracji Europejskiej pokrywają się z wymaganiami Ligi Światowej, a takie imprezy się tutaj z powodzeniem odbywają. Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie dobrze, siatkówka w Polsce jest bardzo popularna. Wierzymy, że dacie sobie radę. Chciałbym podziękować Komitetowi Organizacyjnemu oraz Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej za okazaną pomoc w przeprowadzeniu tej wizyty.

Następnie delegacja udała się na ul. Królowej Jadwigi zobaczyć Halę Astorii, która ma służyć za halę czysto treningową, gdyby któraś z drużyn poza ramą oficjalnych treningów w Łuczniczce chciała jeszcze przeprowadzić dodatkowe treningi. Zostały także wyznaczone dwa hotele do przyjęcia ekip; są to Hotel City i Hotel Pod Orłem, również tam po konferencji prasowej udała się delegacja CEV.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved