Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zagumny: Wszystko idzie ku lepszemu

Paweł Zagumny: Wszystko idzie ku lepszemu

Po rozegranym w dniu wczorajszym, niezwykle zaciętym meczu, Mlekpol AZS Olsztyn pokonał Jastrzębski Węgiel, obejmując prowadzenie 1:0 w walce o brązowy medal mistrzostw Polski. Oto jak to spotkanie skomentował Paweł Zagumny.

Ponad dwie godziny meczu. Zmęczony?

Na pewno. Nie było łatwo, graliśmy falami, jednego seta dobrze, jednego źle. Myślę, ze troszeczkę przespaliśmy pierwszy set. Skończyłoby się to chyba szybciej. Przyjechałem tutaj chory, nie trenowałem dwa dni, wczoraj miałem jeszcze gorączkę, także trzeba się cieszyć, że wytrzymałem te cztery i pól seta. (w połowie czwartego Pawła Zagumnego zmienił Frank Dehne – przyp. red.)Jakie rokowania na jurto?

Na pewno będziemy walczyć. Szybka regeneracja, dobry sen i mam nadzieję, że będzie dobrze. Wszystko idzie ku lepszemu, także powinno być dobrze. Wiadomo, oni też maja w nogach pięć setów. Myślę, że kto się szybciej zregeneruje, kto będzie miał więcej chęci, ten jutro wygra.

A kto będzie miał więcej chęci?

Zobaczymy jutro, o 20.30

Jak się grało na lodzie?

To nie ma znaczenia. Sala jak każda inna. Myślę, że dużo lepsza od tej, na której na co dzień gra Jastrzębie. Miejmy nadzieję, że na stałe się tutaj przeniosą.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved