Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zagumny: Wszystko idzie ku lepszemu

Paweł Zagumny: Wszystko idzie ku lepszemu

Po rozegranym w dniu wczorajszym, niezwykle zaciętym meczu, Mlekpol AZS Olsztyn pokonał Jastrzębski Węgiel, obejmując prowadzenie 1:0 w walce o brązowy medal mistrzostw Polski. Oto jak to spotkanie skomentował Paweł Zagumny.

Ponad dwie godziny meczu. Zmęczony?

Na pewno. Nie było łatwo, graliśmy falami, jednego seta dobrze, jednego źle. Myślę, ze troszeczkę przespaliśmy pierwszy set. Skończyłoby się to chyba szybciej. Przyjechałem tutaj chory, nie trenowałem dwa dni, wczoraj miałem jeszcze gorączkę, także trzeba się cieszyć, że wytrzymałem te cztery i pól seta. (w połowie czwartego Pawła Zagumnego zmienił Frank Dehne – przyp. red.)

Jakie rokowania na jurto?

Na pewno będziemy walczyć. Szybka regeneracja, dobry sen i mam nadzieję, że będzie dobrze. Wszystko idzie ku lepszemu, także powinno być dobrze. Wiadomo, oni też maja w nogach pięć setów. Myślę, że kto się szybciej zregeneruje, kto będzie miał więcej chęci, ten jutro wygra.