Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Dominika Leśniewicz: Liga jest najważniejsza

Dominika Leśniewicz: Liga jest najważniejsza

W meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski walczący o utrzymanie w LSK Centrostal Bydgoszcz postawił bardzo trudne warunki Muszyniance. - Z gry jesteśmy zadowolone - mówi libero Centrostalu, Dominika Leśniewicz.

Po tym meczu trudno uwierzyć, że Centrostal gra o utrzymanie w lidze.

Dominika Leśniewicz: – Cóż… Walczyłyśmy, to prawda. Musimy jeszcze pokonać przeciwnika pod tytułem Białystok i bardzo byśmy tego chciały, ponieważ jak widać nie wyszedł nam ten sezon, bo nie taki cel sobie zamierzyłyśmy.Drużyna z Muszyny musi chyba mówić o sporym szczęściu, że skończyło się na 3:1, bo tak naprawdę powinno być przynajmniej 3:2, a kto wie, czy zespół Centrostalu nie powinien wygrać tego spotkania. Co zaważyło na wyniku?

Myślę, że kilka piłek, jakaś jedna, dwie piłki czy to w bloku, w obronie, obojętnie w jakim elemencie. Jedna akcja więcej dla nas, gdzie one (zespół Muszyny – przyp. red.) miały dwupunktową przewagę i my byśmy dogoniły i pewnie wszystko byłoby w naszych rękach, no ale brawa dla całego zespołu, że walczył.

Widzę w waszym zespole zupełnie inne nastroje niż w zespole Gedanii. Dziewczyny z Gdańska opuszczały halę uśmiechnięte, zadowolone ze swojego spotkania. Wy nie jesteście zadowolone ze swojej gry?

Z gry jesteśmy zadowolone, natomiast nie jesteśmy zadowolone z sytuacji o której pan mówi. Liga jest najważniejsza i najważniejsze jest teraz dla nas utrzymać się. Innego celu nie ma poza nami.

W takim razie życzę powodzenia w osiągnięciu tego celu.

Nie dziękuję. Pozdrawiam kibiców i do zobaczenia.

* rozmawiał Tomasz Miś (Akademickie Radio Luz)

źródło: Akademickie Radio LUZ

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved