Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Wypowiedzi po spotkaniu Farmutil Piła – Gedania Gdańsk

Wypowiedzi po spotkaniu Farmutil Piła – Gedania Gdańsk

- Musiałyśmy dostać po głowie, żeby wskoczyć we własny rytm gry - tak po zwycięstwie w ćwierćfinałowym meczu z Energą Gedania mówiła Agnieszka Kosmatka, grająca w Farmutilu Piła.

Katarzyna WellnaJak wiele osób mówiło w tym meczu faworytem był Farmutil Piła, ale my chciałyśmy pokazać się w tym meczu z jak najlepszej strony. Przez pierwsze dwa sety nam to wychodziło, w trzecim i czwartym secie zabrakło już nam sił i stało się jak się stało, czyli przegrałyśmy 3:1.

Klaudia KoczorowskaPierwsze dwa sety pokazały, że Gedania bardzo dzielnie walczyła o każdy punkt napędzając nam stracha. My też na początku byłyśmy trochę zestresowane, do końca nie wiedząc co się dzieje na boisku. Ten stres wynikał z tego, że był to nasz pierwszy mecz o wysoką stawkę. Grałyśmy dwa razy z Gedanią w lidze i nie miałyśmy problemu aby wygrać. Po drugim secie trener Matlak prosił nas abyśmy się wyluzowały, widział, że gramy bardzo spięte i starał się nam tego nie utrudniać.Agnieszka KosmatkaTen mecz nie do końca rozegrałyśmy we własnym stylu. Musiałyśmy dostać po głowie aby zaskoczyć we własny rytm gry. Starałyśmy się zgrać mocną zagrywka i w miarę równym blokiem. Od trzeciego seta te elementy zaczęły funkcjonować i wszystko toczyło się po naszej myśli.

Leszek MajewskiGratuluje zespołowi z Piły, życząc powodzenia w dalszej części turnieju. Dwa pierwsze sety były bardzo udane w naszym wykonaniu, szkoda, że pierwszy set został odpuszczony przede wszystkim przyjęciem zagrywki i w efekcie przegraliśmy tego seta, a mecz mógłby być jeszcze ciekawszy. Po meczu żartowaliśmy, że jesteśmy najlepszym z tych trzech zespołów, które odpadły z finału Pucharu Polski (śmiech).

Jerzy MatlakPrzy takim natłoku meczów jakie dziś są rozgrywane, najlepiej jest niewiele mówić – żartobliwie skomentował występ swojego zespołu Jerzy Matlak.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved