Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trenerski dwugłos po wczorajszym meczu Mlekpol AZS – Skra

Trenerski dwugłos po wczorajszym meczu Mlekpol AZS – Skra

Daniel Castellani nie krył zadowolenia z wygranej na trudnym, olsztyńskim terenie. Mariusz Sordyl do wszystkich wierzących jeszcze w powodzenie akademików mówił, że jego zespół nie złoży broni do samego końca.

Daniel Castellani (trener Skry Bełchatów):

Jestem zadowolony, że wygraliśmy ten mecz. Spotkanie było bardzo ciężkie i każdy set graliśmy na przewagi. Mój zespół w końcówkach setów zachował więcej „zimnej krwi” co znacznie wpłynęło na wynik. W tej chwili przestajemy już myśleć o tym spotkaniu. Mając doświadczenie z poprzednich potyczek w Bełchatowie, musimy skoncentrować całą swoją energię na kolejnym meczu. Wszystko w rywalizacji naszych drużn jest jeszcze otwarte.Mariusz Sordyl (trener Mlekpol AZS Olsztyn):

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo korzystnie, kontrolowaliśmy grę od początku do końca pierwszej partii. Dalej sytuacja się odwróciła i to Skra przejęła inicjatywę w kolejnych setach. Nie mogliśmy dogonić w końcówkach setów bełchatowian. Zbyt łatwo oddawaliśmy punkty przeciwnikowi. Kolejnym mocnym elementem w zespole gości był [q]Mariusz Wlazły, który spisywał się znakomicie – rozstrzelał nas na ataku. Niemniej jednak play-off mają swoją specyfikę, dlatego nadal jesteśmy w grze. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, żebyśmy nie walczyli o piąty mecz w Bełchatowie. Chcemy jechać do Bełchatowa po finał.[/q]

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved