Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Częstochowianki liczą na dwa zwycięstwa

Częstochowianki liczą na dwa zwycięstwa

fot. archiwum

- Drużyna z Polic musi wygrać jeszcze jeden mecz, by utrzymać się w I lidze, my trzy, ale nie jest powiedziane, że to nam się nie uda - mówi trener SPS Politechnika, Janusz Majkusiak.

W sobotę w hali Politechnik kolejne spotkanie, którego stawką jest pozostanie częstochowianek w pierwszej lidze. Jeżeli przegrają, automatycznie spadają do drugiej ligi. Jeżeli wygrają, w niedzielę odbędzie się kolejny mecz. W przypadku dwóch zwycięstw SPS-u piąty, decydujący o utrzymaniu w lidze, pojedynek rozegrany zostanie w Policach.

 

Wydaje mi się, że po dwóch wyjazdowych porażkach z Chemikiem dziewczynom udało się już pozbierać – mówi Janusz Majkusiak . – Na treningach widać olbrzymie zaangażowanie, jestem pewny, że nikt nie odpuści i walczyć będziemy do końca. Jeszcze nie wszystko stracone! 

Częstochowianki do sobotniego i ewentualnie niedzielnego spotkania przygotowywały się solidnie. Drużyna koncentrowała się przede wszystkim na tym, co nie wychodziło w meczach w Policach i, jak zapewnia częstochowski szkoleniowiec, studentki Politechniki nie oszczędzały się na treningach. – W ostatnich godzinach przed meczem musimy pobyć ze sobą i wyjątkowo skoncentrować się na sobotnim meczu – twierdzi trener SPS-u. – Dlatego jedziemy do ośrodka w Kulach i pojawimy się w naszej hali w sobotę na godzinę przed meczem.

 

Majkusiak liczy na doping wiernych kibiców. – W Policach pojawiło się mnóstwo widzów, którzy głośnym dopingiem bardzo pomogli siatkarkom Chemika. Mam nadzieję, że wszyscy miłośnicy żeńskiej siatkówki nie zapomną o nas i przyjdą, aby wesprzeć nasz zespół. To będzie nam naprawdę bardzo potrzebne.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved