Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Mecz o „być albo nie być” dla Bzury

Mecz o „być albo nie być” dla Bzury

fot. archiwum

Po dwóch porażkach w meczach wyjazdowych, siatkarze Bzury są w dość trudnej sytuacji. Muszą wygrać u siebie dwa spotkania, aby pozostać w walce o pierwszą ligę. Siatkarze i kibice z Rząśni są pewni siebie, ale czy nie za wcześnie...

W dwóch wyjazdowych meczach Bzura zdołała wygrać tylko jednego seta. Tylko mecz w sobotni wieczór był wyrównany i niewiele brakowało a siatkarze Bzury wyszliby z niego zwycięsko. W niedzielę już spuścili z tonu i oddali. Pomimo prowadzenia w trzecim secie, nie zdołali wygrać.

 

Mecze w Ozorkowie nie powinny być tak jednostronne. Siatkarze Bzury będą chcieli się zrehabilitować, jednak nie będzie to proste. Ze względu na brak libero Damiana Sobczaka , który jedzie na Mistrzostwa Polski kadetów. W jego miejsce wystąpi prawdopodobnie Przemysław Prawda , który zastępował Damiana w meczu z Rafako Racibórz. 

Ważna będzie w tym meczu postawa wszystkich zawodników, a szczególnie Piotra Janiaka , który jest od dawna nadzieją ozorkowskiej siatkówki i potrafi pomimo młodego wieku pociągnąć grę swoich kolegów. Ważna będzie postawa środkowych Bzury w blok, z którym mieli problemy na wyjeździe. Nie radzili sobie szczególnie z atakami Michała Krymarysa .

 

Po swojej stronie siatkarze Bzury będą mieli także kibiców, którzy potrafią pomóc w trudnym momencie, w którym siatkarze MKS-u się teraz znaleźli. Trener Pawłowski stawia ostatnio na młodego Adama Dębskiego , który ma bardzo dobrą zagrywkę i może być jokerem w tabeli trenera.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved