Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Prima Aprilis – sprostowanie

Prima Aprilis – sprostowanie

Wczorajszy dzień, zgodnie z tradycją, upłynął wszystkim na robieniu różnych żartów. Również my nie potrafiliśmy się powstrzymać i opublikowaliśmy dwie takie informacje, które z prawdą miały tyle wspólnego, że... były prawdopodobne.

Pierwszą informacją, która wprowadzała w błąd, była wiadomość o tym, że Strefa Siatkówki zmienia właściciela. Oczywiście nie staniemy się oficjalną stroną Polskiego Związku Piłki Siatkowej w kwietniu, a i dalecy jesteśmy od realizacji takiego pomysłu w przyszłości.Informacja ta musiała zabrzmieć dość prawdopodobnie, bowiem udało nam się odebrać kilka telefonów i e-maili od czytelników, którzy odwodzili nas od tego pomysłu. W naszej sondzie glosy się podzieliły, ale i tak większość słusznie odgadła, że w Belgii tak numer by nie przeszedł…

Drugą informacją, która z założenia miała wprowadzić w błąd, była wiadomość o poszerzeniu lig w przyszłym sezonie. Informacja o tyle prawdopodobna, że z pewnością oczekiwana w kilku miastach, w których drużyny walczą o utrzymanie. Informacja, która w plotkach pojawia się niemal co rok i na szczęście (naszym zdaniem) w każdym sezonie jest tylko plotką.

Przepraszamy wszystkich, których tym razem nie udało nam się nabrać – za rok postaramy się to nadrobić. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy nam uwierzyli – w końcu wczoraj mieliśmy Prima Aprilis!

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved