Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Prima Aprilis: Strefa Siatkówki zmienia właściciela

Prima Aprilis: Strefa Siatkówki zmienia właściciela

Od kilku lat istnienia serwisu Strefy Siatkówki uzyskaliśmy ogromną popularność. Została ona w końcu zauważona i od kwietnia zmieniamy właściciela. Już niedługo nasz serwis stanie się oficjalną stroną PZPS.

Nasza oglądalność od kilku lat nieprzerwanie rośnie bijąc kolejne rekordy. Szybkość pojawiania się informacji i wyników spowodowała, że staliśmy się jednym z najpopularniejszych serwisów sportowych w Polsce. Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, jak tą popularność przekuć w sukces finansowy, który pozwoli nam się dalej rozwijać. I w końcu udało się – znaleźliśmy inwestora.

Od kwietnia nasz serwis stanie się oficjalną stroną internetową Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Negocjacje, które trwały od kilku miesięcy dobiegły końca. Nie potrafimy podać jednak dokładnej daty przekształcenia będzie to raczej proces trwający kilka tygodni. Wymaga tego dopasowanie kodu naszego serwisu do wymagań PZPS oraz dogranie kilku innych technicznych spraw.Z pewnością wielu z Was zastanawia się, co to oznacza dla serwisu. Przede wszystkim Strefa Siatkówki będzie teraz dostępna nie tylko pod adresem www.siatka.org, ale również pod adresem www.pzps.pl. Dzięki PZPS oraz firmie Polkomtel zyskamy o wiele większe możliwości finansowe, a część z naszych redaktorów ze statusu amatora przejdzie na umowę o pracę. Pozwoli to nam w jeszcze skuteczniejszy sposób uzupełniać naszą ofertę informacyjną i publicystyczną. Jakość naszych materiałów z pewnością znacznie się poprawi. Uzyskamy również szybki dostęp do oficjalnych informacji PZPS oraz wyników rozgrywek szczebla centralnego.

Zmieni się również szata graficzna serwisu. Oprócz logo PZPS i sponsora pojawi się kilka nowych elementów graficznych, ale wszystkie te zmiany oceniamy na plus. Dzięki nowym środkom finansowym będziemy mogli wreszcie zrealizować kilka naszych projektów czekających na półkach. Powstanie m.in. ciekawy serwis dla sędziów, nie tylko tych ze szczebla centralnego.

Niestety, jako oficjalna strona narodowej federacji będziemy zmuszeni do rezygnacji z naszych niepoważnych i prześmiewczych sond (dziś prezentujemy ostatnią z nich). Zmieni się również Regulamin Forum Dyskusyjnego – wciąż trwają negocjacje jak daleko sięgną zmiany, bowiem nie chcemy zgodzić się na zbyt ostra cenzurę postów dotyczących PZPS.

Naszym zdaniem serwis Strefy Siatkówki, oficjalny serwis PZPS wiele zyska na tej zmianie. Jednak ostateczny osąd będzie należał i tak do Was, naszych Czytelników, kibiców, zawodników, działaczy i trenerów piłki siatkowej. Wierzymy, że zaproponowane zmiany pomogą Wam w szybszym pełniejszym dostępie do informacji związanych z Waszą ulubioną dyscypliną sportową. Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Waszej strony.

Redakcja „Strefy Siatkówki”

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved