Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > K. Mazurek: Kiedy wychodzi się na boisko, żyje się już grą

K. Mazurek: Kiedy wychodzi się na boisko, żyje się już grą

fot. archiwum

Zawodniczki szczecińskiego Piasta nie miały okazji, aby poznać krakowską gościnność. W pierwszym spotkaniu play-off w I lidze, szczecinianki uległy w trzech setach ekipie Wisły Kraków.

Katarzyna Mróz (środkowa Wisły Kraków): Mecz był bardzo ciężki, zwłaszcza trzeci set, ale udało nam się skoncentrować i wygrać. To było pierwsze spotkanie play-off, więc to dodatkowe nerwy. Obie drużyny podeszły bardzo skoncentrowane do meczu, może też trochę spięte. Wiedziałyśmy, że Piast będzie trudnym przeciwnikiem. Znałyśmy ten zespół, bo zagrałyśmy z nimi kilka meczów i wiedziałyśmy czego się spodziewać. W trzecim secie rozbiły nas zagrywką, a nam „siadło” przyjęcie, stąd te nerwy w końcówce. Jutro już powinno być lepiej .

 

Krzysztof Mazurek (trener Wisły Kraków): Staraliśmy się realizować pewne założenia, ale nie wszystko można przewidzieć. Piast w trzecim secie zagrał dobrze zagrywką i przez to gra wyglądała tak, a nie inaczej. Nie zaskoczył nas bo spodziewaliśmy się ich dobrej gry. Kontuzje, problemy w klubie mogą mieć wpływ na codzienne zajęcia i treningi, ale kiedy wychodzi się na boisko, żyje się już tylko grą. W naszym zespole panuje dobra atmosfera, wszystkie zawodniczki są zdrowe więc jestem dobrej myśli .źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved