Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Piast Szczecin bez pieniędzy

Piast Szczecin bez pieniędzy

fot. archiwum

O problemach finansowych Piasta Szczecin mówiło się już od dawna. Jednak w klubie, od którego większość kibiców oczekuje awansu do LSK, sytuacja zaczyna być tragiczna. Siatkarki od trzech miesięcy nie otrzymują pieniędzy.

O poważnym problemie może świadczyć to, że od kilku dni nawet strona internetowa piast.szczecin.pl przestała istnieć. Widnieje tylko lakoniczny tekst „Z przyczyn finansowych działalność strony internetowej Klubu została zawieszona do odwołania ”. To jednak nie koniec oszczędności. Kontuzjowana Edyta Rzenno musiała zdać wynajmowane mieszkanie w Szczecinie i rehabilitacje przechodzi w rodzinnym Brzesku.

 

Sytuacja jest trudna – mówi trener Piasta Marek Mierzwiński . – Tym bardziej dziewczyną należą się brawa, że tak dobrze to znoszą. Przychodzą na treningi i ciężko pracują – dodaje szkoleniowiec. Wszyscy w klubie czekają na zbawienie w postaci pieniędzy z puli promocyjnej Urzędu Miasta, które najszybciej wpłyną jednak na konto bankowe pod koniec marca. 

Siatkarki Piasta po ostatniej wygranej 3:1 z Sokołem Chorzów zajmują trzecie miejsce w tabeli I ligi kobiet. Szczecinianki mają tylko punkt straty do krakowskiej Wisły i ogromne szanse na grę w play-off o awans do Ligi Siatkówki Kobiet.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved