Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Krzysztof Ignaczak Sportowcem Podkarpacia

Krzysztof Ignaczak, libero Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski, zwycięzcą plebiscytu na 10 Sportowców Podkarpacia 2007. - To dla mnie naprawdę wielka sprawa i ogromnie miła niespodzianka – mówi zaskoczony zawodnik.

Przed tobą grało w Resovii wielu znakomitych siatkarzy, ale ty jest pierwszym, który wygrał nasz plebiscyt…

Krzystzof Ignaczak: – Tym bardziej jestem zaszczycony, bo wiem, że w Rzeszowie jestem jakby nowym człowiekiem, a tu taka niespodzianka ze strony kibiców. Po cichu liczyłem, że może stanę na podium, bo siatkówka w Rzeszowie i w całym świecie jest bardzo popularna. Ale żeby wygrać? Jest super!Grasz w Resovii kilka miesięcy, a w plebiscycie wyprzedziłeś nawet Nickiego Pedersena, mistrza świata na żużlu. Można powiedzieć, że w Rzeszowie zrobiłeś furorę…

Krzystzof Ignaczak: – To dla mnie naprawdę wielka sprawa i ogromnie miła niespodzianka. Aż nie wiem, co powiedzieć.

Rok 2007 był dla ciebie szczególny…

Krzystzof Ignaczak: – O tak. Powrót do kadry, do reprezentacji, występy w dwóch turniejach eliminacyjnych, z których jestem zadowolony, przeprowadzka i gra w Resovii, w której świetnie się zaaklimatyzowałem, podobnie jak w mieście. Staram się w meczach dawać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że sukcesy przyjdą właśnie w tym roku, że nasza drużyna wreszcie wejdzie do finałowej czwórki i będzie walczyć o medale, że powojujemy w pucharach.

* rozmawiał Marek Bluj (Nowiny24.pl)

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, konkursy

Więcej artykułów z dnia :
2008-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved