Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > CEV Cup: Konferencja po meczu BKS Aluprof – Scavolini Pesaro

CEV Cup: Konferencja po meczu BKS Aluprof – Scavolini Pesaro

Scavolini Pesaro zamknęło BKS-owi drogę do final four Pucharu CEV. Na konferencji prasowej Wiktor Krebok i Milena Sadurek przyznali, że Włoszki są po prostu lepszym zespołem.

Martina Guiggi (kapitan Scavolini): Pierwszy mecz był dla nas bardzo trudny, ponieważ wróciłyśmy z dwutygodniowej przerwy ligowej. Byłyśmy przemęczone, wolniejsze, bolały nas ręce i nogi. Pojawiły się problemy z przyjęciem, gdyż bielszczanki zagrywały bardzo mocno. Ponadto popełniłyśmy wiele innych błędów. Teraz przyjechałyśmy tutaj i wiedziałyśmy, że jest to dla nas bardzo ważny mecz, ponieważ wygrana daje wejście do »final four«. Starałyśmy się dać z siebie wszystko, szczególnie w elementach, które zawiodły w zeszłym tygodniu. Dzisiaj pokazałyśmy się z lepszej strony w przyjęciu ale miałyśmy dużo problemów z bielskimi środkowymi, gdyż grały bardzo dobrze.

Milena Sadurek (kapitan BKS-u): Pesaro zaprezentowało się dużo lepiej niż u siebie, tam byłyśmy w stanie powalczyć. Dzisiaj pokazały, że są naprawdę klasowym zespołem i szczerze mówiąc nie miałyśmy nic do powiedzenia. Po prostu są od nas lepsze.Anibal Angelo Vercesi (trener Scavolini): To był dla nas dobry mecz, ponieważ zaprezentowaliśmy się tak jak planowaliśmy, jak trenowaliśmy. Byliśmy skoncentrowani pomimo tego, że Bielsko zagrało bardzo dobrze i szybko.

Wiktor Krebok (trener BKS-u): Trzeba uznać wyższość i klasę przeciwnika. Gratuluję zwycięstwa. Szkoda, że nasze dziewczyny sie tak spięły, myślę, że za bardzo chciały wygrać to spotkanie. One grają na małej sali we Włoszech, czuły sie tu jak ryba w wodzie. Gratuluję im i myślę, że wygrają ten puchar ponieważ reszta przeciwników jest dużo słabsza.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved