Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Challenge Cup: Muszynianka nie podjęła walki

Challenge Cup: Muszynianka nie podjęła walki

Zaledwie 41 małych punktów zdobyły siatkarki Muszynianki, w rewanżowym spotkaniu Challenge Cup, w Imoli. Po tej porażce, Muszynianka wypadła już z gry w europejskich pucharach.

Nieco ponad godzinę potrzebowały siatkarki z Imoli, żeby po raz drugi pokonać Muszyniankę Fakro. Polki odpadły z Challenge Cup już w 1/8 finału.

Ponad 12-godzinną podróż do Imoli polskie siatkarki miały poświęcić na przemyślenie błędów z poprzednich dwóch przegranych spotkań. – Spokojnie porozmawiam z zawodniczkami i postaramy się znaleźć przyczynę niepowodzeń – mówił przed meczem Bogdan Serwiński, trener Muszynianki.Jednak wczoraj już na pierwszą przerwę techniczną gospodynie zeszły z czteropunktową przewagą, a na koniec seta jeszcze ją powiększyły. Muszynianka tylko raz postraszyła rywalki, dochodząc je na 14:13.

Drugą partię Polki zaczęły od straty sześciu punktów z rzędu. Trener Serwiński pokrzykiwał jeszcze na podopieczne, ale w końcu usiadł zrezygnowany na ławce. Przewaga gospodyń rosła i set zakończył się kompromitacją Polek. Niewiele lepiej było w trzeciej partii.

Katastrofa. W najczarniejszych snach nie spodziewałem się takiej kompromitacji. To, co prezentował zespół, trudno nazwać siatkówką – kręcił głową Serwiński. – Dziewczyny stały na boisku, były bezsilne.

Minetti Infoplus Imola – Muszynianka Muszyna 3:0

(25:19, 25:9, 25:13)

Składy zespołów:

Minetti: Dall’igna, Curcić, Ikić, Mifkova, Paccagnella, Leggeri, De Gennaro (libero)

Muszynianka: Bełcik, Frątczak, Mirek, Karczmarzewska, Mieszała, Pykosz, Zenik (libero) oraz Śrutowska, Pycia, Przybysz, Wojtowicz

pierwszy mecz: 3:2 dla Minetti

awans: Minetti Infoplus Imola

Zobacz również:

Wyniki 1/8 finału Challenge Cup siatkarek

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved