Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Jastrzębski Węgiel chce przypieczętować awans zwycięstwem

Jastrzębski Węgiel chce przypieczętować awans zwycięstwem

W środę siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrają ostatni mecz grupowy w siatkarskiej lidze mistrzów. Rywalem wicemistrzów Polski będzie belgijski Knack Randstad Roeselare.

Siatkarzom z Jastrzębia do awansu wystarczy wygranie jednego seta. – Zagramy o zwycięstwo – zapewnia włoski trener Roberto Santilli. – Mamy bardzo dobrą passę, gdyż wygraliśmy dziewięć meczy z rzędu. W każdym spotkaniu chcemy grać jednak jeszcze lepiej. Staram się wpoić moim zawodnikom, by maksymalnie koncentrowali się na każdym meczu czy też treningu – podkreśla Santilli.

W pierwszym meczu obu zespołów rozegranym w październiku zespół Jastrzębskiego Węgla przegrał w Belgii aż zero do trzech – Teraz jesteśmy zupełnie innym zespołem niż byliśmy wtedy. Moi zawodnicy są bardziej pewni siebie Bardzo dużo na jakości zyskała nasza gra. Mam nadzieję, że udowodnimy to w środowym spotkaniu – mówi włoski szkoleniowiec naszego zespołu.Jastrzębski Węgiel w ostatniej kolejce pokonał słynny Sisley Treviso – Jesteśmy ostatnio w wyśmienitej formie, jednak wiecznie wygrywać nie będziemy. Ostatnio gramy bardzo często i jesteśmy już trochę zmęczeni. Naszej drużynie brakuje świeżości, jednak na pewno w środowym meczu zagramy o zwycięstwo. Nie możemy myśleć, że do awansu wystarczy nam wygranie jednego seta, gdyż wtedy mecz różnie może się potoczyć. Chcemy, aby nasza zwycięska passa trwała jak najdłużej – mówi kapitan Jastrzębskiego Węgla Dawid Murek.

Mecz zostanie rozegrany na jastrzębskim lodowisku. Początek o godzinie 18.15.

źródło: KS Jastrzębski Węgiel

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved