Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Edyta Rzenno wychodzi ze szpitala

Edyta Rzenno wychodzi ze szpitala

fot. archiwum

Dziś przed południem Edyta Rzenno (Piast Szczecin) opuści szpital kliniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wyniki badań są dobre, stan oka poprawia się - Edyta widzi coraz lepiej (choć powrót do widzenia sprzed wypadku zajmie jeszcze kilka dni).

Skrzep krwi, który wytworzył się w wyniku wypadku, powoli wchłania się. Wraz z wypisem ze szpitala Edyta otrzymała zwolnienie lekarskie do 2 lutego włącznie, jednak wiadomo, że jeszcze jakiś czas po tym terminie nie będzie mogła podejmować wzmożonego wysiłku fizycznego. Wykluczona więc będzie z zajęć treningowych i meczów. Za tydzień ma zgłosić się na badanie, które być może pozwoli ocenić czas, w jakim będzie mogła wrócić na parkiet. Do czasu, kiedy będzie możliwy bezpieczny transport do Szczecina, będzie odpoczywać w domu rodziców, w Brzesku.

 

Przy okazji Edyta dziękuje wszystkim kibicom, od których w ostatnich dniach otrzymała wiele wsparcia – dziesiątki maili i wiadomości w serwisie nasza-klasa. Miły gest wykonała także Magdalena Śliwa , która w niedzielę wieczorem zadzwoniła do Edyty i zaoferowała swoją pomoc w Krakowie.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved