Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Ryszard Bosek siatkarskim działaczem 2007 roku

Ryszard Bosek siatkarskim działaczem 2007 roku

Czytelnicy Strefy Siatkówki wybrali najlepszym siatkarskim działaczem 2007 roku Ryszarda Boska. Działacz AZS wyprzedził Konrada Piechockiego i Bogdana Serwińskiego.

Ryszard Bosek otrzymał prawie 45% wszystkich głosów i wyprzedził drugiego w Waszym rankingu Konrada Piechockiego, zeszłorocznego triumfatora Plebiscytu w tej kategorii. Na trzecim miejscu, z dużą stratą do prowadzącej dwójki, podobnie jak przed rokiem uplasował się Bogdan Serwiński.

Wyniki II Plebiscytu Strefy SiatkówkiNajlepszy działacz siatkarski w 2007 roku

(w nawiasie miejsce sprzed roku)

1.(-) Ryszard Bosek – 44,74% głosów

Odpowiedzialny za sukcesy sportowe AZS Częstochowa. Klub, który nie poczynił przed sezonem żadnych spektakularnych transferów, jest wiceliderem ekstraklasy i całkiem niedawno wyeliminował Iskrę Odincowo awansując do Pucharu CEV. W AZS postawiono na młodych siatkarzy, zatrzymano Amerykanów i stworzono drużynę z charakterem.

Ryszard Bosek sprawdził się już jako siatkarz, jako trener oraz menadżer, teraz jako działacz. W piłce siatkowej nie był chyba jeszcze tylko arbitrem, ale to byłoby możliwe tylko w jednej z sieci telefonów komórkowych.

2.(1) Konrad Piechocki – 30,47% głosów

Prezes Zarządu Skry Bełchatów. Zaczynał karierę w tym klubie jako trener grup młodzieżowych, teraz decyduje o polityce, transferach i budżecie mistrzów Polski. I z sukcesami, od kilku lat nikt nie jest w stanie zagrozić bełchatowianom w walce o tytuł mistrzowski.

3.(3) Bogdan Serwiński – 7,00% głosów

Człowiek orkiestra w Muszyniance. Po zdobyciu mistrzostwa kraju w Muszynie chcieliby zapomnieć o kolejnym sezonie. Jednak w przerwie prezes i trener Bogdan Serwiński znów wzmocnił skład na tyle, by jego drużyna liczyła się nie tylko w walce o medale mistrzostw Polski, ale również na arenie międzynarodowej.

Kolejne miejsca zajęli:

4.(-) Kazimierz Pietrzyk – 6,05%

5.(-) Marek Karbarz – 5,72%

6.(-) Jacek Sęk – 3,16%

7.(-) Jacek Kasprzyk – 2,86%

Jutro wyniki ostatniej kategorii naszego Plebiscytu – Największe siatkarskie rozczarowanie 2007 roku.

Zobacz również:

Plebiscyt Strefy Siatkówki 2007 – wyniki

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Więcej artykułów z dnia :
2008-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved