Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > 13. kolejka Typermanii – przypomnienie

13. kolejka Typermanii – przypomnienie

Jeszcze tylko do piątku do godziny 16:00 można typować spotkania w 13. kolejce Typermanii. A warto, bowiem na zwycięzcę kolejki jak zawsze czeka nagroda. Niestety, jeden mecz z zestawu par zmuszeni byliśmy anulować.

Być może to pech związany z numerem kolejki, być może błąd wynikający z terminarza I ligi kobiet, w którym sporo spotkań zmieniło gospodarza. W zestawie par umieściliśmy spotkanie Budowlanych Toruń ze Skrą Bełchatów, jednak ten mecz odbędzie się w Bełchatowie. Fakt ten mógł wpływać na typowane wyniki, część osób mogła sobie zdawać sprawę z tego, że mecz jest w Bełchatowie, część myślała, że mecz odbędzie się w Toruniu.

Dlatego też postanowiliśmy anulować to spotkanie, a wszystkim, którzy wezmą udział w typowaniu przyznać za nie 1 punkt. Mamy nadzieję, że to już ostatnia pomyłka w tegorocznej Typermanii. Od nowego roku również zupełnie inna osoba będzie zajmowała się układaniem zestawów par i wybieraniem spotkań do naszego konkursu, co powinno wyeliminować podobne błędy.Przypominamy zestaw par 13. kolejki Typermanii:

1. BBTS Bielsko-Biała - GTPS Gorzów Wlkp.  (IM)
2. Trefl Gdańsk - AZS Nysa         (IM)
3. Budowlani Toruń - Skra Bełchatów     anulowany
4. AZS Częstochowa - Płomień Sosnowiec   (IIK Gr.2)
5. AZS UAM Poznań - AZS UZ Zielona Góra   (IIM Gr.1)
6. OK Varazdin - Ach Volley         (MEVZA M)
7. Pepe Jeans Asse-Lennik - Knack Roeselare (Belgia M)

Zgodnie z sugestią jednego z uczestników konkursu podaną na Forum Strefy Siatkówki ułatwiliśmy wyszukiwanie swojej osoby w klasyfikacji punktowej danej kolejki oraz klasyfikacji generalnej. Od kilku dni Wasz nick jest pogrubiony i łatwiej rzuca się w oczy.

Powodzenia i trafnego typowania.

395.jpg

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Więcej artykułów z dnia :
2008-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved