Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Świąteczne lenistwo Jadaru

Siatkarze Jadaru Sport Radom nie znają sparingpartnerów, ani rywali w Pucharze Polski. Świąteczny odpoczynek rozleniwił wiele osób. Polsat nie przedstawiła planu transmisji spotkań ekstraklasy siatkarzy na najbliższy miesiąc

Reprezentacja polskich siatkarzy rozpoczyna 7 stycznia walkę o kwalifikacje olimpijskie i wstępnie planowano, że przerwa w rozgrywkach ligowych zostanie wykorzystana na rozegranie spotkań Pucharu Polski. Do rozegrania w VI rundzie pozostał jeden mecz, ale do tej pory do klubów nie trafił terminarz kolejnej rundy, z udziałem zespołów ekstraklasy.

Drużyna Jadaru Sport Radom chce zagrać na początku stycznia dwa mecze kontrolne, z czego jeden w Pionkach. Na razie nieznany jest jednak przeciwnik. Początkowo rywalem radomian miał być AZS Politechnika Warszawska.Jestem po rozmowie z Edwardem Skorkiem, który powiedział, że z wszelkimi decyzjami musi wstrzymać się do 2 stycznia – wyjaśnia Jacek Skrok, dyrektor Jadaru. Warszawski klub przeżywa kryzys. Rozumiemy to. Dotychczasowy sponsor warszawskich „akademików”, firma developerska J.W. Construction, zamierza wycofać się z finansowania drużyny.

Drugi z kandydatów na sparinpartnera, ZAK SA Kędzierzyn-Koźle potwierdził już udział w turnieju w Jaworznie, a Asseco Resovia Rzeszów nie wchodzi w rachubę ze względu na fakt, że 19 stycznia zmierzy się w meczu ligowym z Jadarem. Radomianie mają rozegrać dwa spotkania. Pierwsze – 9 stycznia w Pionkach i 10 stycznia w Radomiu.

Wierzę, że uda się ustalić dwa mecze z jednym z zespołów ekstraklasy – zapewnia Skrok.

Do tej pory radomski klub nie otrzymał z Telewizji Polsat planu transmisji styczniowych spotkań ekstraklasy. Oprócz wspomnianego meczu z Resovią tydzień później radomianie podejmować będą ekipę z Kędzierzyna-Koźla.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved