Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Przed turniejem w Izmirze: Włosi też kombinują

Przed turniejem w Izmirze: Włosi też kombinują

Okazuje się, że nie tylko polska reprezentacja ma problemy przed kwalifikacjami w Izmirze. Trener Andrea Anastasi do ostatenij chwili zwleka z decyzją czy do Turcji poleci atakujący kadry i jednocześnie gwiazda zespołu, Alessandro Fei.

Dziś punktualnie o 13 Włosi otrzymają od swojego szkoleniowca wolne. Rozjadą się do domów, aby wspólnie z rodzinami świętować nadejście Nowego Roku. Będzie to zaledwie kilka godzin, gdyż już we wtorek o 16 ponownie muszą stawić się w miejscowości, Salsomaggiore, gdzie trwają przygotowania do turnieju kwalifikacyjnego w Izmirze.

Trener Andrea Anastasi podobnie jak Raul Lozano ma niełatwy orzech do zgryzienia bowiem, jego podstawowy atakujący, Alessandro Fei nie jest w pełni sił i nie wiadomo, czy będzie w stanie pojechać do Turcji. Decyzja ma zapaść we wtorek, ale włoskie media już szukają następców. Młody Lorenzo Perazollo to według nich zbyt mało. Sugeruje się więc Anastasiemu przesunięcie na atak Albero Cisollę lub Hristo Zlatanova. Obydwaj są zawodnikami, którzy w przyszłości grali już na ataku. To z kolei pozwoli na grę w szóstce Matejowi Cernicowi, który w innym wypadku (gdy i Cisolla i Zlatanov zagrają na przyjęciu) wyląduje na ławce rezerwowych.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved