Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wypowiedzi po meczu BKS Aluprof – Centrostal

Wypowiedzi po meczu BKS Aluprof – Centrostal

Centrostal Bydgoszcz był niezwykle blisko wywiezienia z Bielska-Białej jednego punktu. - Rywalkom niewiele brakowało, aby wykorzystać naszą słabszą dyspozycję - wyznała kapitan BKS-u Aluprof, Milena Sadurek.

Joanna Kuligowska, kapitan Centrostalu: Chciałam pogratulować przeciwnikowi, zagrał dzisiaj dobry mecz. Myślę, że nasza gra wyglądała dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach z Kaliszem czy z Piłą . Cieszy mnie to, że powoli odbudowujemy się psychicznie i prezentujemy się coraz lepiej.

Milena Sadurek, kapitan BKS Aluprof: Gratuluję przeciwniczkom, dzisiaj zagrały naprawdę dobrze. Musze powiedzieć, że niewiele im brakowało, aby wykorzystać naszą słabszą dyspozycję. Szczerze mówiąc to był nasz najsłabszy mecz w tym sezonie ligowym. Najważniejsze, że zdobyłyśmy 3 punkty i utrzymałyśmy się na fotelu lidera.Jacek Grabowski, trener Centrostalu: Gratuluję zwycięstwa przeciwnikowi. Oczywiście pozostaje nam niedosyt, bo byliśmy blisko zdobycia chociaż jednego punktu. Czwarty set układał się dla nas pomyślnie, krótki moment zadecydował o tym, że go przegraliśmy. Taki jest sport. Bardziej doświadczony zespół wykorzystał swoje umiejętności i wygrał.

Wiktor Krebok, trener BKS-u Aluprof: Bardzo się cieszę z wygranej. Gratuluje trenerowi Grabowskiemu doskonalej postawy jego zespołu, przede wszystkim w polu. Dziewczyny tak walczyły, że były momenty, kiedy nie mogliśmy się »przebić« do parkietu. Mieliśmy słabszy moment, nie będę się tu tłumaczył, chcę tylko pogratulować tym dziewczynom, które były chore a musiały grać. Dobrze, że to był ostatni mecz w tym roku. Wygraliśmy go, w przyszłym roku powinno być lepiej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved