Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Krótka przerwa drugoligowego Jadaru

Krótka przerwa drugoligowego Jadaru

Świąteczna przerwa w treningach siatkarzy nie była zbyt długa, bowiem czasu do pierwszego meczu rewanżowej rundy w drugiej lidze nie ma zbyt wiele. Radomianie powrócą do walki o ligowe punkty już w pierwszy weekend po Nowym Roku.

Drugoligowy zespół KS Jadar Radom rozpoczął serię treningów, które mają przygotować go do niezwykle trudnego meczu z Karpatami Krosno. Rywale prowadzą obecnie w tabeli, zatem na ewentualne zwycięstwo z liderem trzeba będzie mocno zapracować. Nie będzie to łatwe, jednak podopieczni Arkadiusza Sawiczyńskiego nie stoją na straconej pozycji. Przede wszystkim jadarowcy będą chcieli podtrzymać passę spotkań bez porażki, która trwa w najlepsze od 17 listopada.

W czwartek w sali Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta odbył się pierwszy poświąteczny trening zespołu Arkadiusza Sawiczyńskiego. W zajęciach uczestniczyli wszyscy zawodnicy będący w kadrze radomian. – Nikt nie wrócił po świętach z kontuzją, zatem z zapałem rozpoczęliśmy cykl treningowy. Na początek trochę pobiegaliśmy, były ćwiczenia ogólnorozwojowe, takie wprowadzenie do cięższych zajęć – oznajmił „Gazecie” szkoleniowiec radomian.Przed sylwestrem zawodnicy spotkają się jeszcze trzykrotnie, ćwicząc nawet w ostatnim dniu roku. Elementem przygotowań do meczu z Krosnem ma być mecz sparingowy. Prawdopodobnie w połowie przyszłego tygodnia Jadar zmierzy się z innym drugoligowcem z regionu radomskiego – KKS Armat Kozienice. Miejsce i dokładny termin spotkania mają być ustalone jeszcze w tym tygodniu.

Tymczasem nadal nie wiadomo, kiedy zespół Jadaru przystąpi do rozgrywek pod zmienioną nazwą. Nie ma jeszcze bowiem oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Przypomnijmy tylko, że działacze KS Jadar złożyli dokumenty w Krajowym Rejestrze Sądowym mające na celu powołanie Radomskiego Centrum Siatkarskiego. – Nie sądzę, że już w meczu z Karpatami Krosno będziemy mogli wystąpić jako RCS – poinformował nas prezes KS Jadar Janusz Stańczuk.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved