Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szukają nowego trenera dla Politechniki

Szukają nowego trenera dla Politechniki

Po piątkowej porażce w ekipie Politechniki rozważano możliwość zmiany trenera. Okazuje się jednak, że trudno znaleźć odpowiedniego następcę Edwarda Skorka.

Skorek nie jest już w stanie pobudzić siatkarzy do gry – można było usłyszeć od jednego z działaczy Politechniki. Z informacji Życia Warszawy wynika, że zastanawiano się nad kandydaturami Dariusza Luksa, Krzysztofa Felczaka i Lecha Zagumnego. Ten pierwszy jest wolny, bo rozstał się z Jadarem Radom. Kandydatura Luksa szybko jednak upadła.

On nie jest lubiany w środowisku siatkarskim. Nie dogada się z zawodnikami – zdradził jeden z pierwszoligowych trenerów. Felczak i Zagumny już wcześniej szkolili siatkarzy Politechniki. Obaj jednak nie zostaną nowymi trenerami „Inżynierów”. Felczak odmówił, zaś stan zdrowia Zagumnego nie pozwala mu na przyjęcie oferty.Kierownictwo klubu jest przekonane, że zmiana trenera jest konieczna, bo w zespole ciągle dochodzi do scysji. – Od pierwszych zajęć trenujemy w ten sam sposób. Niedobrze się robi od nieustannego powtarzania tych samych elementów – mówi jeden z siatkarzy Politechniki. – Trener nie ma nic do powiedzenia. Drużyną rządzą Rybak z Chudikiem – dodaje drugi.

Trudno będzie jednak pozyskać nowego trenera z powodu braku pieniędzy. Przypomnijmy, że za tydzień wycofuje się z finansowania zespołu J.W. Construction. Na dodatek trener Skorek ma kontrakt ważny do końca sezonu i trzeba by było wypłacać mu gażę jeszcze przez kilka miesięcy. A na dodatek nowemu szkoleniowcowi też trzeba by płacić.

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved