Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Idą święta, idą święta… wszystkiego najlepszego

Idą święta, idą święta… wszystkiego najlepszego

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Dlatego tez dziś chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym Czytelnikom tego wszystkiego, o czym marzą w skrytości. Chcemy życzyć Wam pogody ducha oraz bliskości drugiego człowieka.

„Strefa Siatkówki” jest jak ogromna rodzina sympatyków piłki siatkowej. Święta Bożego Narodzenia są świętami spędzanymi w gronie rodzinnym, stąd również my wszyscy myślimy ciepło w tych dniach o Was, naszych Czytelnikach, Współpracownikach, Przyjaciołach.

Niech te dni miną Wam spokojnie, z uśmiechem na ustach, wśród rodziny i przyjaciół. Niech piłka siatkowa na moment ustąpi miejsca temu, co w Waszym życiu jest również ważne, a niejednokrotnie ważniejsze.A w Nowym Roku? W Nowym Roku chcemy życzyć Wam wielu chwil radości. Radości z okazji olimpijskiego awansu naszych reprezentacji, a później medalu przywiezionego z Pekinu. Radości z postawy Waszych ulubionych drużyn, gry Waszych ulubionych siatkarek i siatkarzy. A także tej radości płynącej z istoty siatkówki – radości z gry.

Redakcja

„Strefy Siatkówki”

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved