Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Młodziczki Sokoła bez zwycięstwa w turnieju w Mogilnie

Młodziczki Sokoła bez zwycięstwa w turnieju w Mogilnie

Bez zwycięstwa zakończyły IV turniej ligi wojewódzkiej młodziczek (grupa A) siatkarki mogileńskiego Sokoła. W rozegranych w Mogilnie zawodach, gospodyniom udało się wygrać w trzech spotkaniach zaledwie jednego seta.

Podopieczne Sławy Długokęckiej rozpoczęły turniej od porażki 0:2 z bydgoskim Pałacem. Kolejny mecz – z Jokerem Świecie, był dla młodych sokolanek „meczem życia”. Mogilnianki zagrały rewelacyjnie, wygrywając pierwszego seta 25:21. W drugiej partii lepszy okazał się zespół gości, również zwyciężając 25:21. Kiedy w decydującym o losach spotkania tie-breaku, Sokół prowadził już 13:8, wydawało się, że nic nie jest w stanie odebrać mogilniankom zwycięstwa w tym meczu. Niestety, do końca tej partii sokolanki zdobyły już tylko zaledwie jeden punkt, przegrywając 14:16 i cały mecz 1:2.

Po dobrym meczu, ale dotkliwej porażce, Sokół nie potrafił już zmobilizować się na ostatnie spotkanie turnieju z toruńską Skarpą. Przyjezdne pokazały, że w pełni zasługują na trzecie miejsce w tabeli po pierwszej części sezonu, wygrywając z mogilniankami 2:0.