Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Strefowa zapowiedź 5. kolejki LSK

Strefowa zapowiedź 5. kolejki LSK

W najciekawszym sobotnim spotkaniu 5. kolejki LSK Centrostal zmierzy się z Farmutilem Piła. Emocji nie powinno zabraknąć również w Mielcu, gdzie Stal podejmie Gedanię Gdańsk oraz w Poznaniu, dokąd zawita AZS Białystok.

W pojedynku siatkarek z Bielska – Białej i Dąbrowy Górniczej zdecydowanymi faworytkami są zawodniczki Aluprofu. Dla MKS-u jest to pierwszy sezon w Lidze Siatkówki Kobiet, dlatego też każdy punkt jest na wagę złota. W dotychczasowych potyczkach podopieczne Wiesława Popika odniosły jedno zwycięstwo, w poprzedniej kolejce z Gedanią Gdańsk. Na Podbeskidziu o kolejne punkty będzie im jednak bardzo ciężko.

BKS Aluprof Bielsko-Biała – MKS Dąbrowa Górnicza22.12.2007, godz. 18.00

Typ Strefy Siatkówki 3:0


Najciekawsze spotkanie kolejki zostanie rozegrane w Bydgoszczy. Spotkają się ze sobą zespoły z aspiracjami do medali mistrzostw polski. Gospodynie zapewne będą chciały się zrewanżować pilankom, za ostatnią porażkę w półfinale MP. Natomiast podopieczne Jerzego Matlaka, po ostatnich niepowodzeniach w Lidze Siatkówki Kobiet (0:3 z Aluprofem) i w Lidze Mistrzyń (0:3 z RC Cannes) na pewno są głodne wygranej, dlatego też szykuje się ciekawe widowisko.

GCB Centrostal Bydgoszcz – PTPS Farmutil Piła

22.12.2007, godz. 18:00

Typ Strefy Siatkówki 1:3


W stolicy Wielkopolski dojdzie do potyczki między siódmym w tabeli AZS-em AWF-em Poznań, a ostatnim w stawce AZS-em Białystok. Podopieczne Wojciecha Lalka, po nieoczekiwanej porażce 0:3 w Mielcu na pewno będą chciały podbudować swoje morale i zwyciężyć na własnym parkiecie. Białostoczanki, dla których jest to „mecz za sześć punktów” z pewnością nie sprzedadzą łatwo skóry i będziemy mogli zobaczyć emocjonujące spotkanie.

AZS AWF Poznań – Pronar Zeto Astwa AZS Białystok

22.12.2007

Typ Strefy Siatkówki: 3:2


W Gdańsku siatkarki Gedanii podejmować będą mieleckie „stalówki”. Podopieczne Leszka Mielewskiego spisują się w tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań. Z kolei mielczanki, grają jak z nut zajmując wysokie piąte miejsce w tabeli LSK. Mimo to ciężko orzec kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki.

Energa Gedania Gdańsk – KPSK Stal Mielec

22.12.2007, godz. 17:00

Typ Strefy 2:3


MKS Muszynianka Fakro Muszyna – SSK Winiary Bakalland Kalisz

Spotkanie przełożone na inny termin ze względu na udział Muszynianki w Pucharze Challenge.

Zobacz również:

Wyniki oraz tabela Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved