Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Pilarz: Jest szansa na punkty

Grzegorz Pilarz: Jest szansa na punkty

Już w niedzielę 23 grudnia ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle podejmie na własnym parkiecie drużynę mistrza Polski - Skrę Bełchatów. Będzie to ostatni mecz przed świetami i kolejną w tym sezonie ligi przerwą na zgrupowanie reprezentacji.

Będzie to wyjątkowy mecz – uważa rozgrywający Grzegorz Pilarz. – Każdy będzie już myślał o Świętach i ta drużyna, która bardziej się skoncentruje, będzie miała większe szanse na zwycięstwo – dodaje zawodnik, który nie tak dawno powrócił do składu po kontuzji.

Według Pilarza, receptą na urwanie punktów mistrzom Polski ma być zagrywka i mała ilość błędów własnych. – Nie możemy popełniać głupich błędów w ataku i przyjęciu zagrywki. Skra jest zespołem który tych błędów praktycznie nie robi i dzięki temu jest mistrzem Polski i tak dobrze prezentuje nas w Lidze Mistrzów. Jeśli będziemy oddawać punkty po swoich błędach to nasze szanse będą znikome.Liczymy, że Skra przyjedzie bez Mariusza Wlazłego. Było by to nie wątpliwie spore osłabienie gości. Ale z drugiej strony, musimy przede wszystkim patrzeć na swoją grę a nie na osłabienia przeciwnika – dodaje rozgrywający.

Przy naszej dobrej grze na pewno jest szansa na odebranie punktów Bełchatowianom – ocenia szanse swojej drużyn Grzegorz Pilarz.

Jaki będzie wynik konfrontacji z mistrzem Polski? Przekonamy się w przedświąteczne, niedzielne popołudnie. Zapraszamy wszystkich gorąco do hali przy ul. Mostowej. Początek pojedynku o godz. 15.00.

źródło: mostostal-azoty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved