Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > A. Chojnacka: Dwa przegrane mecze to wypadek przy pracy

A. Chojnacka: Dwa przegrane mecze to wypadek przy pracy

Siatkarka Farmutilu Piła, Anita Chojnacka, mecz swojego zespołu z RC Cannes, oglądała w domowym zaciszu, w telewizji, z powodu kontuzji. My zapytaliśmy Anitę między innymi o wrażenia pomeczowe i jej obecną sytuację zdrowotną.

Jak wrażenia na gorąco po meczu Farmutilu w Cannes?

Niestety muszę przyznać, że przykro oglądało się ten mecz. Nie podjęłyśmy walki w całym spotkaniu, co widać po wynikach w poszczególnych setach (13,18,16). Zawiodłyśmy w każdym elemencie gry a przede wszystkim brakowało kończącego atakuJak myślisz z czego wynika wasza słabsza forma w spotkaniach z Aluprofem i RC Cannes?

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Tłumaczyć się można zawsze zmęczeniem, nawałem meczy, tylko nie w tym rzecz. Ważne jest abyśmy szybko się pozbierały i pokazały na co nas stać. Wierzę, że te dwa przegrane mecze to wypadek przy pracy.

Jak wygląda obecnie twoja sytuacja zdrowotna?

Na porannym treningu przed meczem z Bielskiem odczuwałam już duży ból kręgosłupa, mimo tego do meczu przygotowywałam się normalnie i nawet wierzyłam, że będzie dobrze. Myliłam się gdyż po 10 minutach od rozpoczęcia spotkania „usztywniło” mnie zupełnie i nie było mowy bym weszła na boisko. Najgorsze czekało mnie dopiero następnego ranka, bo nie mogłam wstać z łóżka i chodzić, dlatego też wykluczony był mój wyjazd z drużyną do Cannes. Dziś jest już znacznie lepiej.

Czy będziesz w stanie pomóc koleżankom z drużyny w najbliższym meczu w Bydgoszczy?

Wierzę, że tak, ale o tym zadecyduje lekarz. Z kręgosłupem nie ma żartów a mój jest silnie przeciążony.

Gdzie spędzisz święta i jak idą przygotowania?

Święta tradycyjnie spędzę w rodzinnym gronie w Pile. Przygotowania? hm…choinka ubrana, mieszkanie wysprzątane a karpia zabijać nie będę – to nie dla mnie.

Jakiej potrawy nie odmówisz na pewno na wigilijnym stole?

Pierożki, kapusta, rybka… będę jeść do upadłego! A później przyjdzie gwiazdor…

Dziękuję za rozmowę. Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku chciałbym życzyć Tobie, przede wszystkim zdrowia i zdobycia złotego medalu Mistrzostw Polski.

Dziękuję za rozmowę i również życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego!

* rozmawiał – Krzysztof Lewandowski

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved