Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Z drugoligowych radomskich parkietów

II liga: Z drugoligowych radomskich parkietów

Drugoligowi siatkarze Jadaru Radom i Armatu Kozienice postarali się o gwiazdkowe prezenty dla swoich fanów. Oba zespoły ograły w weekend wyżej notowanych rywali - Jadar pokonał MOS Wola, a kozienicki Armat ograł Ósemkę Siedlce.

Kozieniczanie sprawili nie lada niespodziankę, pokonując Ósemkę na jej terenie. W wygranych setach goście nadawali ton grze, prezentując dobrą dyspozycję szczególnie w polu zagrywki i bloku. Dobre zmiany dawał Tomasz Rodakowski, który wchodząc z ławki rezerwowych, był nie do zatrzymania dla blokujących Ósemki. Mistrzowską klasę przyjezdni zaprezentowali w tie-breaku, w którym wypunktowali gospodarzy niczym wytrawny bokser.

Ósemka Siedlce – KKS Armat Kozienice 2:3(22:25, 25:21, 20:25, 25:18, 9:15)

Skład:

Kozienice: Kalita, Jeziorowski, Otwinowski, Żuchowski, Borkowski, Grzelczak, Kowal (libero) oraz Rodakowski.

Z kolei gładkiej porażki w Warszawie doznali siatkarze WTS Warka. „Piwni” jedynie w trzeciej partii nawiązali wyrównaną walkę, jednak ostatecznie przegrali ją na przewagi.

Legia Warszawa – WTS ROSA-INVEST Warka 3:0

(25:22, 25:14, 27:25)

Skład:

Warka: Budzyński, Budziński, Grzanka, Staniec, Morawski, Frysztak, Surmacz (libero), oraz Fijałkowski, Lenart.

Zobacz również:

Wyniki 9. kolejki oraz tabela 3. grupy II ligi mężczyzn


Tymczasem w szampańskich nastrojach wracali z Pruszkowa siatkarze radomskiego Jadaru. Tam właśnie swoje mecze rozgrywa stołeczny MOS Wola, jednak tym razem hala Znicza nie okazała się atutem podopiecznych Krzysztofa Felczaka. To gracze Arkadiusza Sawiczyńskiego zgarnęli całą pulę, mając kłopoty jedynie w secie otwarcia.

Chłopcy chyba trochę przestraszyli się przeciwnika. Po drugiej stronie siatki rywalizowali między innymi Piotr Szulc, Tomasz Skalski i Bartosz Szcześniewski – zawodnicy ze sportową przeszłością w ekstraklasie – oznajmił „Gazecie” trener Sawiczyński.

Na szczęście od drugiej odsłony to radomianie zaprezentowali atuty, na które stołeczni nie potrafili skutecznie odpowiedzieć.

Stanowiliśmy dobrze rozumiejący się zespół. Doprawdy trudno doszukać się jakichś mankamentów. Wszyscy zagrali na wysokim poziomie – cieszył się po spotkaniu szkoleniowiec Jadaru.

MOS Wola Warszawa – Jadar II Radom 1:3

(25:19, 18:25, 19:25, 18:25)

* Autor: Radosław Olchowski, Gazeta Wyborcza

Zobacz również:

Wyniki 9. kolejki oraz tabela 4. grupy II ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved