Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Łukasz Żygadło: Jak można było przegrać z takim zespołem

Łukasz Żygadło: Jak można było przegrać z takim zespołem

Drugi rozgrywający reprezentacji Polski cieszy się, że zagrał w Szombathely więcej niż zwykle, a w finałowym spotkaniu udanie zastąpił Pawła Zagumnego. - Gra znowu sprawia nam radość - mówił Łukasz Żygadło po turnieju na Węgrzech.

Czuję się coraz lepiej i to było chyba widać na boisku, zwłaszcza że nie miałem ostatnio za wielu okazji do grania w kadrze – cieszył się siatkarz ZAK Kędzierzyn. – Wreszcie mogłem ustabilizować pracę na treningach, a już przed turniejem trener Raul Lozano sygnalizował, że muszę być przygotowany na częstszą obecność na parkiecie. Kiedy grałem w Rosji, ciągle brakowało czasu na trening, były tylko wyjazdy i mecze. Rozstroił mi się trochę organizm, ale w Kędzierzynie wszystko wraca do normy.

Najważniejsze, że znowu wygrywamy łatwo z tymi, z którymi powinniśmy. Belgowie i Finowie, którzy pokonali nas w ME, teraz nie mieli z Polakami żadnych szans. – Kiedy obejrzałem sobie Belgów przed naszym meczem na Węgrzech, zastanawiałem się, jak można było przegrać z takim zespołem na mistrzostwach Europy? – dziwił się Łukasz Żygadło.Siatkarze nie mają szans na dłuższy odpoczynek. Wracają do rozgrywek ligowych i pucharowych, a już drugiego dnia świąt muszą się zameldować w Spale na zgrupowaniu przed wyjazdem do Izmiru na kwalifikacje olimpijskie (7-13 stycznia 2008 r.).

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved