Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Zwycięstwo Bzury Ozorków

II liga mężczyzn: Zwycięstwo Bzury Ozorków

Kolejne ligowe spotkanie nie było przysłowiową "kropką nad i". Zawodnicy Bzury musieli się sporo napocić, aby pokonać łódzki SMS. Emocje w Ozorkowie były niespodziewane również ze względu na to, że mecz miał odbyć się w Łodzi.

Mecz od początku nie układał się dobrze dla Bzury, zawodnicy UKS zdobyli na początku kilkopunktową przewagę i utrzymali ją do końca. W tym secie zawodnicy MKS-u popełnili dużo błędów.

Drugi set zaczął się od prowadzenia Bzury 4:0, wpływ na to miał bardzo dobry serwis Rafała Grabarczyka, który juz nie pierwszy raz w tym sezonie popisuję się skutecznością w tym elemencie. Jednak przestój Bzury sprawił że wynik na tablicy świetlnej wyglądał następująco: 8:7. Jednak zwycięstwo Bzury dzięki dobrej grze Piotra Janiaka i Marcina Sadeckiego, który zakończył seta asem, stało się faktem.

Trzeci set to znowu nerwowa gra Bzury. Początek należał do UKS-u. Bardzo ambitnie grający łodzianie nie pozwolili Bzurze łatwo się pokonać. Jednak druga część partii należała do Bzury. Set został wygrany do 19.

Czwarty set był już formalnością. Bzura od początku prowadziła i nie oddała tego prowadzenia do końca. Na pochwałę zasługiwał Piotr Janiak,a także Przemysława Antosiak, który efektownym atakiem z drugiej linii zakończył spotkanie. Wynik mówił sam za siebie, piętnaście punktów w tym secie oddaje prawdziwą różnicę dzielącą oba zespoły.

Za tydzień prawdziwy sprawdzian dla drużyny Bzury. Sudety Kamienna Góra to zespół z wyższej półki, wtedy się okaże na co stac w tym sezonie zawodników z Ozorkowa.

Bzura Ozorków – UKS SMS Łódź 3:1

(21:25, 25:20, 25:19, 25:15)