Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Pronar Zeto Astwa AZS Białystok nie awansował

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok nie awansował

- W opinii fachowców, którzy oglądali turniej w Gdańsku, gramy obecnie siatkówkę na naprawdę dobrym poziomie. Takie słowa cieszą, zwłaszcza, że mieliśmy dużo krótsze przygotowania niż inne drużyny - mówi trener AZS-u Czesław Tobolski.

Na rozgrywanym w Gdańsku turnieju Pucharu Polski odniósł tylko jedno zwycięstwo i nie zdołał awansować do czołowej ósemki.

Białostoczanki, po piątkowym zwycięstwie 3:1 z Gedanią Gdańsk, w sobotę rano walczyły o pierwszą ósemkę z AZS AWF Poznań. Niestety, poznanianki zrewanżowały się za porażkę sprzed tygodnia i pokonały ekipę z Podlasia 3:2.Spotkanie stało na wysokim poziomie. Oba zespoły grały naprawdę dobrze. Dużo mocnych ataków, ofiarnych obron i walki, sprawiło, że publiczność miała co oglądać. Szkoda, że przegrałyśmy, ale w tie-breaku szczęście sprzyjało rywalkom – opowiada Joanna Szeszko, siatkarka Pronar Zeto Astwa AZS.

W trzecim meczu białostoczanki zmierzyły się z zespołem Budowlanych Łódź. Grające o dwie klasy rozgrywkowe niżej przeciwniczki okazały się jednak za mocne i wygrały 3:1.

Jest mi wstyd, że nie potrafiłyśmy wygrać z takim rywalem. Musimy uderzyć się w pierś. Zlekceważyłyśmy łodzianki. Teraz każda musi dokładnie przeanalizować swoją postawę na parkiecie i zrobić wszystko, by się to więcej nie powtórzyło – kończy Szeszko.

Białostoczanki, które odpadły już z dalszej rywalizacji w Pucharze Polski, za tydzień czeka pierwszy mecz ligowy. Akademiczki zagrają w Pile z Farmutilem.

źródło: Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved