Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar wznowił treningi

Jadar wznowił treningi

Po tygodniu aktywnego wypoczynku drużyna Jadaru Sport Radom wznowiła przygotowania do grudniowych meczów w Polskiej Lidze Siatkówki. Po ostatnim ligowym spotkaniu z Jastrzębskim Węglem, radomianie dostali tydzień wolnego.

O leniuchowaniu nie było jednak mowy, bowiem każdy z siatkarzy otrzymał wytyczne co do indywidualnych treningów. W poniedziałek z kolei zespół po raz pierwszy po przerwie ćwiczył we własnym gronie. – Był to typowy rozruch, takie przygotowanie do kolejnych, już ostrzejszych zajęć. Oprócz tego mieliśmy odnowę biologiczną – powiedział „Gazecie” trener Jadaru Sport Wojciech Stępień.

Od wtorku dawka treningowa wyraźnie wzrasta. Do końca tygodnia zawodnicy będą mieli do zaliczenia co najmniej dwie jednostki treningowe dziennie. Szkoleniowiec zaplanował między innymi serię zajęć wzmacniających siłę i wytrzymałość. Nie zabraknie także ćwiczeń na siatkarskim boisku.Już wiadomo, że w przyszłym tygodniu podopieczni Stępnia rozegrają pierwszą przed następną fazą spotkań o ligowe punkty grę kontrolną. W środę (28 listopada) radomianie zagrają w Nisku z Resovią Rzeszów. Dwa dni później w ramach radomskiego Festiwalu Siatkówki rozpocznie się turniej z udziałem czterech zespołów. Oprócz Jadaru Sport w imprezie wystąpią Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa, Resovia oraz J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska.

Przypominamy, że męska ekstraklasa wznowi rozgrywki ósmego grudnia. Wówczas siatkarze z Radomia zmierzą się we własnej hali z Mlekpolem AZS Olsztyn.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved