Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Bydgoskie siatkarki pozowały do kalendarza

Bydgoskie siatkarki pozowały do kalendarza

Dominika Leśniewicz wskazuje na swoje długie, sztuczne rzęsy i mówi: - Z tymi trzepaczami na trening chyba nie pójdę. Siatkarka GCB Centrostal i jej koleżanki zamieniły się w modelki i pozowały do klubowego kalendarza.To druga sesja zdjęciowa, w której uczestniczą zawodniczki.

Przed rokiem po raz pierwszy wydano kalendarz z ich portretami zrobionymi w różnych miejscach Bydgoszczy. Teraz KS Pałac i Agencja Sportowo-Marketingowa Sport Support zdecydowała się na formułę „dziewczyny na motocyklach”. Bydgoski fotoreporter Jarosław Pabijan portretuje siatkarek na yamahach.

Na pierwszy ogień, spośród dwunastu zawodniczek GCB Centrostal, poszły Dominika Leśniewicz, Alicja Malinowska i dwa nowe nabytki bydgoskiego klubu: Dominika Kuczyńska oraz Bułgarka Petia Cekowa.Rano miały trening, a w południe zjawiły się na sesji fotograficznej do kalendarza, po południu znowu trening.

Tak już jest, że mało czasu mamy dla siebie, a dziś będziemy już wyjątkowo zajęte – żałuje Leśniewicz, która chyba najchętniej spędziłaby ten czas z córką.

Wspólnie z Cekową i dwoma pozostałymi koleżankami cierpliwie i z zaciekawieniem poddały się zabiegom pań ze Studia Fryzjersko-Kosmetycznego Grażyny Godziątkowskiej. Przebranie się w specjalne motocyklowe stroje, makijaż, przyklejanie sztucznych rzęs, czesanie i pozowanie do zdjęć – to czekało wczoraj siatkarki w przerwie między treningami.

Dziewczyny są naturalnie piękne, więc nie potrzeba jakiś specjalnych zabiegów, żeby podkreślić ich urodę. Wystarczy tylko sama natura, a my jej tylko trochę pomożemy – mówi Godziątkowska, malując Cekową.

To naprawdę śliczna dziewczyna. W niczym nie ustępuje profesjonalnym modelkom – dodaje i razem z Katarzyną Szymczyk przygotowuje siatkarki do zdjęć.

Czarnowłosa Cekowa, którą kibice widzieli w prostych włosach, tym razem ma mnóstwo loków – Podobna sesja to nie jest dla mnie pierwszy raz. Miałam już zdjęcia w magazynie w Bułgarii. Wolę jednak grać w siatkówkę niż pozować jako modelka – powiedziała bułgarska zawodniczka, która pozowała najpierw z Leśniewicz, a potem sama przy czerwonym, czterokołowym quadzie.

Alicja Malinowska: – Dziewczyny, które przyjdą w kolejne dni, prosiły nas, żeby zjawić się na popołudniowym treningu w tym makijażu. Chciały nas zobaczyć.

Leśniewicz: – Ale z tymi trzepaczami ciężko będzie trenować – libero GCB Centrostal wskazuje na sztuczne rzęsy.

Na mnie wrażenie robi też fakt, że strój, który noszę na sobie kosztuje aż 4 tys. złotych – dodaje Alicja Malinowska.

To specjalny ubiór przeznaczony do jazdy po bezdrożach na quada, z ochraniaczami, także na kręgosłup i specjalnymi butami. Nie chodzi się w nim swobodnie. Ala Malinowska stawia sztywno kolejne kroki. – Można by mnie teraz nagrać i puścić w „Śmiechu warte – żartuje.

Dominika Kuczyńska sama wybrała czarny kombinezon ze skóry i biały kask amerykańskiego policjanta.

Lubię skóry i dlatego zdecydowałam się na taki strój, choć akurat taki rodzaj kurtki to dla mnie zupełna nowość. Wybrałam już sobie motocykl. Sama nie mam prawa jazdy na taki pojazd. Rodzice uważają, że to niebezpieczne, ale może się skuszę. Miałam taką sesję w Gdańsku, ale tutaj wszystko jest profesjonalnie przygotowane, a każda z nas lubi być pokazywana z ładnej strony.

Kalendarz będzie gotowy na 22 grudnia i rozprowadzany wówczas wśród kibiców podczas meczu Ligi Siatkówki Kobiet w Łuczniczce.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved