Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Billings już wrócił i lekko trenuje

Billings już wrócił i lekko trenuje

Wkręt-met po tygodniu przerwy wznowił wczoraj treningi. Radosław Panas miał do dyspozycji 11 zawodników, w tym Brooka Billingsa oraz Philla Eathertona. Amerykanie wrócili do Częstochowy, bo zabrakło dla nich miejsca w reprezentacji.

Billings ćwiczył wczoraj w hali Polonia, ale nie był w pełni sił – ma pękniętą kość strzałkową nogi.

Chciałem mieć Brooka na miejscu – mówi trener Panas. – Ma się wybrać na wizytę do lekarza, u którego leczą się nasi chłopcy. Zobaczymy, czy ten potwierdzi diagnozę Amerykanów, czy postawi swoją.Wczoraj w hali Polonia zjawił się także Bartosz Janeczek, który – podobnie jak Piotr Nowakowski – opuścił już zgrupowanie kadry. Dwójka częstochowian oraz Bartłomiej Neroj ze Skry Bełchatów, Paweł Rusek z Jastrzębskiego Węgla i Jakub Jarosz z ZAK-u Kędzierzyn-Koźle wypadli z grupy przygotowującej się do eliminacyjnego turnieju do IO w Pekinie. W Spale pozostali natomiast dwaj inni siatkarze Wkręt-Metu – Piotr Gacek i Marcin Wika.

Nasi dwaj młodzi kadrowicze dostali wolne do czwartku, ale Bartek zjawił się na siłowni – dodaje trener Panas. – Co do Piotrka i Marcina, to bardzo bym chciał, żeby znaleźli się w drużynie, która pojedzie na eliminacje. Marcin walczy ponoć o miejsce w składzie z Bartoszem Kurkiem. Ciekaw jestem, jaką decyzję podejmie trener Lozano.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved