Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Konferencja prasowa po meczu Polska – Tajlandia

Konferencja prasowa po meczu Polska – Tajlandia

- Myślę, że w tym Pucharze Świata zabrakło nam po prostu szczęścia. W spotkaniach z Kubą i Japonią, byliśmy blisko sukcesu, ale niestety nie udało się - powiedział po spotkaniu Polska - Tajlandia, trener Mauro Masacci.

Mauro Masacci, trener reprezentacji Polski:

Jestem usatysfakcjonowany naszą postawą. Zawodniczki wypełniły swoje zadania. To był ważny mecz dla młodszych dziewczyn, gdyż mogły zmierzyć się z silnym rywalem. Tajlandia jest dobrym zespołem, długie wymiany, jakie dziś graliśmy, zmęczyły mnie. Myślę, że w Pucharze Świata zabrakło nam trochę szczęścia. W spotkaniach z Kubą i Japonią, byliśmy blisko sukcesu, ale nie udało się. W ostatnich dniach wygraliśmy cztery spotkania z rzędu i cieszę się z naszej pozycji.Milena Rosner, kapitan reprezentacji Polski:

Chciałabym podkreślić, że to była bardzo piękna siatkówka, ponieważ grałyśmy naprawdę długie akcje. Dziękuję Tajlandii za zaprezentowanie tak dobrej gry w obronie. Jesteśmy szczęśliwe, gdyż prawdopodobnie nasza koleżanka, Katarzyna Skowrońska-Dolata, zostanie najlepiej punktującą zawodniczką turnieju.

Srisamutnak Nataphon, trener reprezentacji Tajlandii:

Po pierwsze gratuluję Polkom zwycięstwa. W pierwszych dwóch setach zaprezentowaliśmy się słabo, w trzecim już dużo lepiej, w szczególności w przyjęciu i obronie. Drużyna uporządkowała swoją grę i mogę powiedzieć, że daliśmy z siebie wszystko.

Wilavan Apinyapong, kapitan reprezentacji Tajlandii:

Ponownie mierzyliśmy się z jedną z najlepszych drużyn na świecie i mogę powiedzieć, że zaprezentowałyśmy pełnię swoich możliwości. Nic więcej nie byłyśmy w stanie zrobić.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved