Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Krosno na początek ponad miesięcznego tournee…

II liga: Krosno na początek ponad miesięcznego tournee…

W minioną sobotę przyszło się pożegnać kibicom na ponad miesiąc z siatkarzami AZS Politechniki Krakowskiej z hali przy Kamiennej, czeka ich bowiem teraz tournee po Polsce południowej (cztery mecze wyjazdowe). Najbliższe spotkanie w Krakowie, 15.12. o godz. 18, z Fartem Kielce.

W najbliższą sobotę rywalem siatkarzy AZS-u Politechniki Krakowskiej będzie niedawny lider II ligi – zespół KSS Karpaty Krosno. Zespół z Krosna rozpoczął ligowe zmagania z wysokiego C, pokonując kolejno Jadar Radom (3:0, d), Górnik Radlin (3:2, w), BT Wóżki MOS Wola Warszawa (3:0, w). Niespodziewanie potknęli się tydzień temu w Kętach (2:3, w). Pomimo ostatniej porażki podopieczni Krzysztofa Frączka zajmują wysoką trzecią lokatę.

Tryby w krakowskiej maszynie Jerzego Piwowara z meczu na mecz coraz bardziej się zazębiają, z tym większą nadzieją sympatycy AZS Politechniki Krakowskiej spoglądają na kolejne występy akademików. Po dwóch porażkach we własnej hali, Politechnika Krakowska odniosła zwycięstwa w dwóch kolejnych spotkaniach w Radlinie i przed tygodniem w Krakowie z MOS Wolą Warszawa. Zespół z Krakowa w przedsezonowych przygotowaniach w turnieju w Krośnie, pokonał Karpaty 2:1, a jak będzie w sobotę?17 listopada 2007 – sobota – godz. 18.00

KSS Karpaty Krosno – AZS Politechnika Krakowska

Hala Sportowo – Widowiskowa w Krośnie ul. Bursaki 29

źródło: azs.pk.edu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved