Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Małgorzata Niemczyk wystąpi w Gdańsku

PP: Małgorzata Niemczyk wystąpi w Gdańsku

W dniach 16-18 listopada rozegrany zostanie w Gdańsku czwarty z kolei turniej grupowy o Puchar Polski. Wystąpią w nim, po raz ostatni, siatkarki Organiki Budowlani Łódź, które będą miały za rywalki zespoły ekstraklasy: Gedanię Gdańsk, AZS Poznań i AZS Białystok.

Jacek Pasiński, trener Organiki Budowlani: – Do Gdańska jedziemy silniejsi, ponieważ w naszych szeregach wystąpi mistrzyni Europy z 2003 r., a obecnie moja grająca asystentka Małgorzata Niemczyk. Ale jednocześnie będziemy nieco słabsi, albowiem z powodu kontuzji nie będzie mogła w tym turnieju zagrać Joanna Bednarek.

Awansu do następnej rundy Pucharu Polski już nie wywalczymy. Chcielibyśmy jednak zakończyć nasz udział w tej prestiżowej imprezie chociaż jeszcze jednym zwycięstwem. Może nad AZS Białystok, który do potentatów ekstraklasy się nie zalicza.Dla nas udział w Pucharze Polski był świetnym sprawdzianem możliwości drużyny przed rozgrywkami o mistrzostwo II ligi, do których włączamy się na początku grudnia meczem derbowym z ŁKS UKS SMS. – kończy trener łodzianek.

źródło: naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved