Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Nie wszyscy radomianie odpoczywają

Nie wszyscy radomianie odpoczywają

Nie tylko Jakub Bucki, Damian Słomka, czy też Wojciech Żaliński, ale również Marcin Owczarski wzmocni w najbliższą sobotę drugoligowy zespół Jadaru Radom w meczu przeciwko Fartowi Kielce.

Pozostali zawodnicy Jadaru Sport wykorzystując przerwę w rozgrywkach Polskiej Ligi Siatkowej do najbliższego poniedziałku przebywają na urlopach.Trener Wojciech Stępień w wzmocnieniu drugoligowej ekipy nie widzi nic zaskakującego. Wręcz przeciwnie uważa, że występ np. Marcina Owczarskiego przyniesie wiele korzyści samemu zawodnikowi. – Z powodu kontuzji Marcin miał dłuższą przerwę. Jest spragniony gry, takie przetarcie na pewno mu się więc przyda – podkreśla szkoleniowiec.

Pozostali siatkarze występujący w Polskiej Lidze Siatkówki otrzymali kilka dni wolnego. Korzystając z przerwy w rozgrywkach Marco Liefke wyjechał do Niemiec, Premysl Obdrzalek do Czech, rodzinne strony odwiedza również kilku innych graczy. Jedynie Maciej Pawliński, który podczas meczu z Jastrzębskim Węglem nabawił się kontuzji przechodzi serię zabiegów rehabilitacyjnych. Na szczęście uraz nie okazał się zbyt groźny. – Tych kilka dni wolnego naszemu skrzydłowemu na pewno bardzo się przydało – nie ukrywa Wojciech Stępień.

Siatkarze ponownie spotkają się w poniedziałek 19 listopada. Przypomnijmy, najbliższy ligowy meczu Jadar Sport rozegra 8 grudnia. Tego dnia we własnej hali podejmować będzie Mlekpol AZS Olsztyn. Przerwa w rozgrywkach spowodowana jest przygotowaniami reprezentacji Polski do pierwszego turnieju o kwalifikacje olimpijską.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved