Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Politechnika już bez Marka Siebecka

Politechnika już bez Marka Siebecka

Mecz ze Skrą Bełchatów był ostatnim w barwach J.W. Construction AZS Politechniki Warszawskiej, niemieckiego przyjmującego - Marka Siebecka. Umowa pomiędzy Niemcem a stołecznym klubem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Spotkanie przeciwko Skrze było bardzo dobre w naszym wykonaniu. Szkoda, że najlepszego dnia nie mieli sędziowie – podsumował krótko swój ostatni występ w ekipie „Inżynierów” Mark Siebeck. – W obecnej sytuacji drużyna nie ma nic do stracenia. Może iść tylko do przodu – dodał. – Jednak ja nie pomogę chłopakom piąć się w górę tabeli. W Bełchatowie rozegrałem ostatni mecz dla Politechniki. Na taką decyzję wpłynęła głównie zapowiedź firmy J.W. Construction, która nie chce sponsorować zespołu ze względu na słabe wyniki sportowe.

Przyjmujący z Niemiec udaje się teraz na zgrupowanie reprezentacji swojego kraju. Nasi zachodni sąsiedzi przygotowywać się będą do do rozgrywanego w dniach 28 listopada – 2 grudnia w portugalskim mieście Evora turnieju preeliminacyjnego do igrzysk olimpijskich. Później dołączy do swojego nowego zespołu klubowego. – Nie będę grał w Polskiej Lidze Siatkówki. Prawdopodobnie zasilę klub z tureckiej ekstraklasy – powiedział o swojej przyszłości.A czego Mark Siebeck życzy swojej już byłej drużynie? – Politechnice życzę szczęścia i utrzymania w Polskiej Lidze Siatkówki – stwierdził Niemiec. – Chłopaki na pewno są w stanie zająć miejsce w czołowej ósemce. Będę im kibicował, bo chciałbym, aby awansowali do fazy play-off – uzasadnił

Warszawę będę wspominał bardzo dobrze, z uśmiechem na twarzy – dodał na zakończenie.

źródło: siatkowka.azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved