Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Porażka ZEO Nike Ostrołęka w Legionowie

II liga: Porażka ZEO Nike Ostrołęka w Legionowie

Powodów do radości nie mieli kibice siatkarek ostrołęckiego ZEO Nike. Tym razem podopieczne Jarosława Zawodnika przegrały 2:3 wyjazdowe spotkanie z LTS Legionovia Legionowo.

Pierwszy set wyraźnie nie wyszedł siatkarkom z Ostrołęki i przegrały go do 18. W kolejnych dwóch partiach szczelny blok i dobra gra w ataku sprawiły, że Nike pewnie wygrało i objęło prowadzenie. Niestety w poczynania ostrołęckiego zespołu wkradło się sporo nerwowości, a kilka niewymuszonych błędów w końcówkach setów sprawiło, że to rywalki wygrały po tiebreaku.

Brakowało nam pewności siebie, siły i zgrania całego zespołu – powiedział po spotkaniu II trener ZEO Nike, Rafał SkórnickiRywalki grają ze sobą zdecydowanie dłużej i to było widać w tym spotkaniu. Nieco wyższa skuteczność w ataku i mogliśmy wygrać spokojnie ten mecz w czterech setach. Moim zdaniem w Legionowie nie wygra zbyt wiele zespołów, pewnie tylko Budowlanych będzie stać na zwycięstwo. Jeden punkt zdobyty w Legionowie i trzeba uznać jako dobry wynik. Musimy spokojnie budować zespół i zająć miejsce na koniec rozgrywek w pierwszej czwórce. W fazie play-off wszystko może się zdarzyć. Obecnie żadna z drużyn nie ma komfortu, aby mieć w składzie dwanaście wyrównanych zawodniczek. My na pewno będziemy do tego dążyć – dodał.

LTS Legionovia Legionowo – ZEO Nike Ostrołęka 3:2

(25:18; 20:25; 23:25; 25:20; 15:12)

Skład:

ZEO Nike: Barszcz, Gosko, Gościcka, Drwięga, Walasek, Iwaniuk, Sobolewska (l) oraz Krawczyk, Olk