Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Rybak: Liczę, że sponsor zmieni zdanie

Radosław Rybak: Liczę, że sponsor zmieni zdanie

Radosław Rybak, o sytuacji w zespole J.W. Construction AZS-u Politechnika Warszawska, rozmawia z Tomaszem Tadrałą, specjalnie dla czytelników portalu "Strefa Siatkówki".

Tomasz Tadrała: Jak wpływa na Was sytuacja ze sponsorem, który chce się wycofać z klubu?

Radosław Rybak: Ta sprawa bezpośrednio uderza w naszą teraźniejszość, jak i przyszłość. Mówi się o odejściu z klubu kilku kolegów, także ta sytuacja dla nas nie jest najweselsza. Liczę na wyrozumiałość sponsora i mam nadzieję, że informacja o wycofaniu się firmy JW. Construction z dalszego sponsoringu była jedynie zapowiedzią. Strata sponsora, tak jak wspomniałem oznacza odejście kilku zawodników, a przy coraz lepszej naszej grze, utrudnia nam to utrzymanie w Polskiej Lidze Siatkówki.Może po serii porażek wygracie kilka meczów i sponsor zmieni zdanie…

Właśnie na to liczę, że sponsor zmieni zdanie. Co prawda jego zapowiedź zrobiła już swoje, gdyż z tego co mówił Mark Siebeck, mecz przeciwko Skrze był jego ostatnim w barwach AZS Politechniki Warszawskiej. Mam nadzieję, że będzie to jedyne osłabienie zespołu. Ci z nas, którzy zostaną, będą walczyć, bo chcemy uratować ten klub przed spadkiem do I ligi.

JW. Construction postawiło ultimatum Polonii Warszawa. Albo wejdą do Orange ekstraklasy, albo firma wycofuje się z dalszego sponsorowania zespołu. To dość dziwne zachowanie sponsora.

Do końca nie wiem co się dzieje w Polonii Warszawa, jednak dobiegają nas informacji, że JW. Construction nie jest do końca zadowolona z wyników jakie osiąga klub. Piłka nożna jest bardzo popularną dziedziną sportu, jednak dla mnie osobiście siatkówka jest bardziej medialna i przyciągająca kibiców. O Polonii praktycznie nikt nie mówi w mediach, w tym aspekcie AZS Politechnika Warszawska bije polonistów na „głowę”. JW. Construction nie jest moją firmą. My dla nich jedynie pracujemy i żal by było, gdyby nas zostawili w tym momencie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved