Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Zła passa siatkarzy z Jaworzna

II liga: Zła passa siatkarzy z Jaworzna

MCKiS Jaworzno wciąż pozostaje bez zwycięstwa w obecnych rozgrywkach o mistrzostwo II ligi mężczyzn. Tym razem gładko ulegli przed własną publicznością SK Górnikowi Radlin.

O drugim meczu w roli gospodarza siatkarze z Jaworzna z pewnością chcą jak najszybciej zapomnieć. O ile w poprzednim, z Błękitnymi Ropczyce, jaworznianie zaprezentowali dobrą siatkówkę zdobywając jedyny jak do tej pory punkt na drugoligowych parkietach, to w minioną sobotę byli jedynie cieniem zespołu z tamtego spotkania.

Radlinianie od samego początku pojedynku narzucili gospodarzom swój styl gry. Prezentowali solidną dyspozycję w przyjęciu oraz obronie, a ponad to wykorzystywali bezlitośnie nadarzające się okazje do kontr. Stąd pewne zwycięstwa w poszczególnych setach, a mianowicie 25:13, 25:20, 25:21.Jedynie w drugim secie MCKiS Jaworzno poczuło możliwość nawiązania równorzędnej walki z bardzo dobrze grającymi rywalami, kiedy to po trzypunktowym prowadzeniu Górnika wyrównali do stanu 18:18 po skutecznej grze w bloku. Jednakże szybko radość z gry jaworznian została stłumiona, po dwóch kolejnych atakach w antenkę.

Kibice zgromadzeni tego dnia na hali szybko opuścili teren obiektu i za pewne równie szybko zawodnicy MCKiS-u spotkanie to chcą wyrzucić z pamięci. Za tydzień czeka ich podróż do stolicy, gdzie zmierzą się z MDK MOS Wolą Warszawa, która w tej kolejce uznała wyższość Politechniki Krakowskiej.

MCKiS Jaworzno – SK Górnik Radlin 0:3

(13:25, 20:25, 21:25)

Składy:

MCKiS Jaworzno: Nieboj, Dworecki, Poprawa, Lisowski, Strejczyk,

Michalski, Maniera (libero) oraz Deszcz, Warchoł, Kozłowski.

Zobacz również:

Wyniki 4. kolejki oraz tabela gr. 4 II ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved